IMO to przyjazny program CRM dla biur nieruchomości i deweloperów

Rozwijany przez 15 lat i sprawdzony przez 2000 pośredników nieruchomości z całej Polski.

Nowoczesny i wydajny CRM

01

Prosta obsługa niewymagająca szkolenia oraz szybkie wprowadzanie ofert to cechy wyróżniające IMO na tle innych programów CRM dla pośredników nieruchomości.

Formularz do dodawania i edycji ofert

02

Automatyczne dodawanie znaku wodnego do zdjęć, edycja z możliwością rozmycia zaznaczonego obszaru, obrysowywanie granic działki, dodawanie pieczątek marketingowych.

Edytor zdjęć wbudowany w program IMO

03

Drukowanie i wysyłanie ofert na maila bezpośrednio z IMO, udostępnianie responsywnej prezentacji oferty przez Facebook, Twitter, WhatsApp, itp.

Program kalendarza

04

Moduł faktur, szybki i nielimitowany eksport ofert do kilkudziesięciu portali ogłoszeniowych oraz wszystkie inne funkcje IMO zawsze w cenie.

Funkcja filtrowania ofert w programie IMO
Kobieta z laptopem

IMO - dla kogo?

Zalety korzystania z programu IMO

Funkcje programu IMO dla pośredników

Praca on-line

IMO działa w chmurze bez konieczności instalowania programu na komputerze. Automatycznie dopasowuje się do różnych rozdzielczości ekranu i pozwala na pracę nawet na smartfonach.

Praca z bazą ofert

Formularze ofert dostosowane do wymagań portali, eksport selektywny, markowanie rzeczywistej lokalizacji, historia działań dla oferty, znak wodny i pieczątki dla zdjęć, przechowywanie umów i dokumentów.

Praca z bazą klientów

Rozbudowany formularz opisywania kryteriów poszukujących, wykrywanie duplikatów kontaktów, pola wymagane dla pracowników, dopasowywanie do ofert w bazie.

Zarządzanie biurem

Zarządzanie uprawnieniami dostępu użytkowników, moduł fakturowania, statystyki działań dla oferty, historia zmian, maili, wydruków i eksportów.

Integracja z portalami

Szybki i automatyczny eksport ofert do kilkudziesięciu portali ogłoszeniowych, możliwość eksportu do wybranych portali, historia eksportów.

Integracja z WWW

Zarządzanie ofertami na stronie WWW biura nieruchomości lub inwestycji deweloperskiej dostępnej w ramach dodatkowej usługi.

Zobacz opinie pośredników
Wszystkie opinie zostały dodane przez użytkowników, którzy używali usług IMO.

5.0
Przeczytaj opinie w Google

Szukając programu do eksportu zależało nam, aby był on czytelny, łatwy w użytkowaniu oraz sprawny technicznie. Z IMO korzystamy w firmie już od ok. pół roku i jesteśmy w pełni zadowoleni z jakości usług jaką otrzymujemy. Naszym opiekune...

Nieruchomościowa Grupa Inwestycyjna sp. z o.o.
Martyna Matusiak

Nieruchomościowa Grupa Inwestycyjna sp. z o.o.

Współpracuję z programem IMO od 2 lat, wcześniej korzystałam z innego programu gdzie nie byłam absolutnie zadowolona. IMO to był najlepszy wybór!!! Korzystanie z tego programu to czysta przyjemność, bardzo łatwy w obsłudze z wieloma fun...

ROYAL SOLUTIONS Sp.z o.o Sp kom.
Barbara Krawczuk

ROYAL SOLUTIONS Sp.z o.o Sp kom.

W naszej firmie korzystamy z całego pakietu IMO (program, poczta, strona www). Ze wszystkich trzech opcji jesteśmy bardzo zadowoleni. Program do eksportu ofert jest bardzo prosty i intuicyjny oraz przyjemny dla oka. Wcześniej pracowałem...

BRESDOM Nieruchomości
Łukasz Sender

BRESDOM Nieruchomości

Od końca lat dziewięćdziesiątych związany jestem z nieruchomościami około dziesięć lat prowadzę swoją Agencję Nieruchomości. Miałem do czynienia z rożnymi firmami, jedne wspominam lepiej, a o drugich wolałbym zapomnieć. Natomiast pierws...

Unikat City
Krzysztof Gzowski

Unikat City

Polecam program IMO wszystkim, którzy się zastanawiają jaki wybrać produkt do obsługi biur, ponieważ: program jest czytelny, łatwy w korzystaniu a co najważniejsze na wsparcie techniczne zawsze można liczyć.

Bezpieczne Nieruchomości
Magdalena Jurdzińska-Rosik

Bezpieczne Nieruchomości

Od wielu lat pracujemy na systemie IMO. Jesteśmy zadowoleni przede wszystkim z serwisowania. Każdy problem rozwiązywany jest od ręki i dużą wyrozumiałością. Polecamy !

PPI GROUP
Cezary Konwicki

PPI GROUP

Niezwykle pomocni we wszystkim. Działający natychmiast! Nigdy żadnych opóźnień! Zawsze słuchają uwag i spełniają oczekiwania. - to o POMOCY TECHNICZNEJ! SUPER!!! Sam program jest naprawdę OK. POLECAM!

Agencja DOMi
Marzanna Flis-Gajda

Agencja DOMi

Doskonały program dla biur nieruchomości, łatwy, przejrzysty, czytelny. W szczególności polecam serwis z firmy IMO, komunikatywność i błyskawiczna pomoc. Jeśli otwierasz biuro nieruchomości , polecam firmę IMO, też jako specjalistę do z...

AP Nieruchomości Anna Pawelec
Anna Pawelec

AP Nieruchomości Anna Pawelec

Współpraca z opiekunami technicznymi i twórcami programu IMO jest prosta, łatwa i przyjemna. Dziękujemy!

Mega House Nieruchomości
Magdalena Horodyska

Mega House Nieruchomości

Już trzeci rok korzystamy z programu IMO. Jest super, posiada wszystkie niezbędne funkcje, prosty w użyciu, nigdy nas nie zawiódł. Wspaniały serwis i ludzie. Cieszymy się z dalszych udoskonaleń programu płynących z naszych opinii.

Domena Media & Nieruchomości
Edyta Stachurska

Domena Media & Nieruchomości

Korzystamy z programu IMO już trzy lata. Przejrzysty układ i funkcjonalność - to właśnie wyróżnia IMO. Najważniejsze że program ulega ciągłym udoskonaleniom, a zespół IMO słucha tego co mówią klienci i reaguje w odpowiedni sposób. Mam n...

Remkowski Nieruchomości
Włodzimierz Remkowski

Remkowski Nieruchomości

Program IMO wraz z dostępnymi aplikacjami uzupełniającymi to nowoczesne narzędzie zarządzające w zakresie obrotu nieruchomościami. Zdecydowaliśmy się na pełny pakiet IMO obejmujący stronę internetową, program do zarządzania biurem IMO o...

Nowicki-Nieruchomości
Paweł Nowicki

Nowicki-Nieruchomości

Cennik programu IMO dla biur nieruchomości

Zapłać z góry i otrzymaj dodatkowy rabat

1 Miesiąc

0PLN

+ VAT / m-c
za użytkownika

użytkownik
0

płatne każdego miesiąca

NAJLEPSZA CENA

24 Miesiące

0PLN

+ VAT / m-c
za użytkownika

użytkownik
0

płatne z góry co 24 miesiące

12 Miesięcy

0PLN

+ VAT / m-c
za użytkownika

użytkownik
0

płatne z góry co 12 miesięcy

Ceny uwzględniają rabat 5 zł netto z tytułu zgody na otrzymywanie
faktur elektronicznych i terminowe płatności.

Usługi opcjonalne (wybierz przy zakupie)

Profesjonalna strona dla biura nieruchomości zintegrowana z IMO lub innym popularnym programem do eksportów. Intuicyjna dla poszukujących nieruchomości, a dla pośrednika bezobsługowa i nie wymagająca żadnej wiedzy technicznej. Oferujemy obsługę w formule full service. Więcej »

Firmowy adres WWW dla strony biura nieruchomości oraz poczta E-mail. Zamawiając razem z WWW lub pocztą E-mail rejestrację domeny .pl oferujemy gratis przez pierwszy rok. Dla każdej domeny jedna skrzynka E-mail gratis. Więcej »

Wymagane przez RODO i zalecane przez Google szyfrowanie danych osobowych wysyłanych przez stronę WWW. Instalacja oraz automatyczne odnawianie certyfikatu w cenie usługi. Więcej »

Eksport do portali ogłoszeniowych

IMO oferuje eksport zarówno do płatnych jak i bezpłatnych portali ogłoszeniowych

Loga portali współpracujących z IMO

Rabat dla nowych klientów

Nieruchomosci-online.pl, jeden z pięciu największych serwisów z ogłoszeniami nieruchomości w Polsce (według badania PBI Gemius/Megapanel) proponuje biurom korzystającym z programu IMO:

Logo nieruchomości online
  • Dwa miesiące bezpłatnego eksportu w ramach dowolnego pakietu abonamentowego
  • Pakiet promocyjny zawierający 5 wyróżnień 30-dniowych, do wykorzystania w trakcie ww. okresu

Aby skorzystać z oferty, prosimy wysłać wiadomość o tytule „Promocja dla IMO” na adres support@nieruchomosci-online.pl

Logo nieruchomości online