IMO to przyjazny program CRM dla biur nieruchomości i deweloperów

Rozwijany przez 16 lat i sprawdzony przez 4200 pośredników nieruchomości z całej Polski.

Nowoczesny i wydajny CRM dla biura nieruchomości

01

Dobry program dla biur nieruchomości nie wymaga szkolenia, a jego obsługa jest prosta i intuicyjna. Te cechy wyróżniają IMO na tle innych programów CRM dla pośredników nieruchomości.

Formularz edycji ofert w programie dla biur nieruchomości

02

Automatyczne dodawanie znaku wodnego do zdjęć, edycja z możliwością rozmycia zaznaczonego obszaru, obrysowywanie granic działki, dodawanie pieczątek marketingowych.

Edytor zdjęć w oprogramowaniu dla biur nieruchomości

03

Drukowanie i wysyłanie ofert na maila bezpośrednio z IMO, udostępnianie responsywnej prezentacji oferty przez Facebook, Twitter, WhatsApp, itp.

Funkcja kalendarza w oprogramowaniu dla biura nieruchomości

04

Moduł faktur, szybki i nielimitowany eksport ofert do kilkudziesięciu portali ogłoszeniowych oraz wszystkie inne funkcje IMO zawsze w cenie.

CRM dla biura nieruchomości z funkcją filtrowania ofert
Mężczyzna pracujący z programem crm dla biura nieruchomości

IMO - dla kogo?

Zalety korzystania z programu IMO

Funkcje programu dla biur nieruchomości IMO

Praca on-line

IMO działa w chmurze bez konieczności instalowania programu na komputerze. Automatycznie dopasowuje się do różnych rozdzielczości ekranu i pozwala na pracę nawet na smartfonach.

Praca z bazą ofert

Formularze ofert dostosowane do wymagań portali, eksport selektywny, markowanie rzeczywistej lokalizacji, historia działań dla oferty, znak wodny i pieczątki dla zdjęć, przechowywanie umów i dokumentów.

Praca z bazą klientów

Rozbudowany formularz opisywania kryteriów poszukujących, wykrywanie duplikatów kontaktów, pola wymagane dla pracowników, dopasowywanie do ofert w bazie.

Zarządzanie biurem

Zarządzanie uprawnieniami dostępu użytkowników, moduł fakturowania, statystyki działań dla oferty, historia zmian, maili, wydruków i eksportów.

Integracja z portalami

Szybki i automatyczny eksport ofert do kilkudziesięciu portali ogłoszeniowych, możliwość eksportu do wybranych portali, historia eksportów.

Integracja z WWW

Zarządzanie ofertami na stronie WWW biura nieruchomości lub inwestycji deweloperskiej dostępnej w ramach dodatkowej usługi.

Zobacz opinie pośredników
Wszystkie opinie zostały dodane przez użytkowników, którzy używali usług IMO.

5.0
Przeczytaj opinie w Google

Szukając programu do eksportu zależało nam, aby był on czytelny, łatwy w użytkowaniu oraz sprawny technicznie. Z IMO korzystamy w firmie już od ok. pół roku i jesteśmy w pełni zadowoleni z jakości usług jaką otrzymujemy. Naszym opiekune...

Nieruchomościowa Grupa Inwestycyjna sp. z o.o.
Martyna Matusiak

Nieruchomościowa Grupa Inwestycyjna sp. z o.o.

Współpracuję z programem IMO od 2 lat, wcześniej korzystałam z innego programu gdzie nie byłam absolutnie zadowolona. IMO to był najlepszy wybór!!! Korzystanie z tego programu to czysta przyjemność, bardzo łatwy w obsłudze z wieloma fun...

ROYAL SOLUTIONS Sp.z o.o Sp kom.
Barbara Krawczuk

ROYAL SOLUTIONS Sp.z o.o Sp kom.

W naszej firmie korzystamy z całego pakietu IMO (program, poczta, strona www). Ze wszystkich trzech opcji jesteśmy bardzo zadowoleni. Program do eksportu ofert jest bardzo prosty i intuicyjny oraz przyjemny dla oka. Wcześniej pracowałem...

BRESDOM Nieruchomości
Łukasz Sender

BRESDOM Nieruchomości

Od końca lat dziewięćdziesiątych związany jestem z nieruchomościami około dziesięć lat prowadzę swoją Agencję Nieruchomości. Miałem do czynienia z rożnymi firmami, jedne wspominam lepiej, a o drugich wolałbym zapomnieć. Natomiast pierws...

Unikat City
Krzysztof Gzowski

Unikat City

Od kilku lat korzystam z programu IMO. W perspektywie lat zwiększyłam zakres obsługi IMO - o dodatkową pocztę oraz obsługę domeny - teraz kompleksowo pracownicy IMO pomagają mi na każdej płaszczyźnie, tutaj chciałabym serdecznie podzięk...

Bezpieczne Nieruchomości
Magdalena Jurdzińska Rosik

Bezpieczne Nieruchomości

Od wielu lat pracujemy na systemie IMO. Jesteśmy zadowoleni przede wszystkim z serwisowania. Każdy problem rozwiązywany jest od ręki i dużą wyrozumiałością. Polecamy !

PPI GROUP
Cezary Konwicki

PPI GROUP

Do wszystkich przyszłych potencjalnych użytkowników :) Szczerze, gorąco polecam współpracę z Panem Michałem Mukoid! Od 12 lat opiekuje się naszą firmą i nigdy nie było żadnej nieprzyjemnej sytuacji, zawsze jest praktycznie na zawołanie,...

Bogan Sp. z o.o.
Anna Szcześniak

Bogan Sp. z o.o.

Program IMO okazał się bardzo dobrym wyborem, jest intuicyjny i bardzo czytelny. Na wysoką ocenę zasługuje również obsługa klienta opiekuna jak i działu technicznego w przypadku niezbędnej pomocy lub po prostu niejasności. Hasło: 'będzi...

All in One SA
Karina Królikowska

All in One SA

Serdecznie polecam, posiadamy pełny pakiet w IMO, strona jest naprawdę przejrzysta i dokładnie spełnia oczekiwania moje jak również klientów. Praca na oprogramowaniu IMO jest bardzo łatwa do obsługi. Współpraca z zespołem IMO wyśmienita...

OD A DO Z NIERUCHOMOŚCI Agnieszka Zając
Agnieszka Zając

OD A DO Z NIERUCHOMOŚCI Agnieszka Zając

Niezwykle pomocni we wszystkim. Działający natychmiast! Nigdy żadnych opóźnień! Zawsze słuchają uwag i spełniają oczekiwania. - to o POMOCY TECHNICZNEJ! SUPER!!! Sam program jest naprawdę OK. POLECAM!

Agencja DOMi
Marzanna Flis-Gajda

Agencja DOMi

Doskonały program dla biur nieruchomości, łatwy, przejrzysty, czytelny. W szczególności polecam serwis z firmy IMO, komunikatywność i błyskawiczna pomoc. Jeśli otwierasz biuro nieruchomości , polecam firmę IMO, też jako specjalistę do z...

AP Nieruchomości Anna Pawelec
Anna Pawelec

AP Nieruchomości Anna Pawelec

Współpraca z opiekunami technicznymi i twórcami programu IMO jest prosta, łatwa i przyjemna. Dziękujemy!

Mega House Nieruchomości
Magdalena Horodyska

Mega House Nieruchomości

Cennik oprogramowania dla biur nieruchomości IMO

Zapłać z góry i otrzymaj dodatkowy rabat

Bezpłatna wersja

0PLN

+ VAT / m-c
za użytkownika

użytkownik

Jeśli chcesz stronę WWW z oferty IMO,
ale nie potzebujesz eksportować
do portali ogłoszeniowych.

1 Miesiąc

0PLN

+ VAT / m-c
za użytkownika

użytkownik
0 PLN

płatne każdego miesiąca

12 Miesięcy

0PLN

+ VAT / m-c
za użytkownika

użytkownik
0 PLN

płatne z góry co 12 miesięcy

24 Miesiące

0PLN

+ VAT / m-c
za użytkownika

użytkownik
0 PLN

płatne z góry co 24 miesiące

Ceny uwzględniają rabat 5 zł netto z tytułu zgody na otrzymywanie
faktur elektronicznych i terminowe płatności.

Usługi opcjonalne (wybierz przy zakupie)

Profesjonalna strona dla biura nieruchomości zintegrowana z IMO lub innym popularnym programem do eksportów. Intuicyjna dla poszukujących nieruchomości, a dla pośrednika bezobsługowa i nie wymagająca żadnej wiedzy technicznej. Oferujemy obsługę w formule full service. Więcej »

Firmowy adres WWW dla strony biura nieruchomości oraz poczta E-mail. Zamawiając razem z WWW lub pocztą E-mail rejestrację domeny .pl oferujemy gratis przez pierwszy rok. Dla każdej domeny jedna skrzynka E-mail gratis. Więcej »

Wymagane przez RODO i zalecane przez Google szyfrowanie danych osobowych wysyłanych przez stronę WWW. Instalacja oraz automatyczne odnawianie certyfikatu w cenie usługi. Więcej »

Tworzenie wirtualnych spacerów z chatem GPT to wygodna możliwość komunikacji z potencjalnymi klientami. Dostępny jest abonament z kamerą w cenie. Skorzystaj z tej innowacji już dziś i zyskaj przewagę konkurencyjną.

Eksport do portali ogłoszeniowych

IMO oferuje eksport zarówno do płatnych jak i bezpłatnych portali ogłoszeniowych

Loga portali współpracujących z IMO

Rabat dla nowych klientów

nieruchomosci-online.pl

Logo nieruchomości online
  • Dwa miesiące bezpłatnego eksportu w ramach dowolnego pakietu abonamentowego
  • Pakiet promocyjny zawierający 5 wyróżnień 30-dniowych, do wykorzystania w trakcie ww. okresu

Aby skorzystać z oferty, prosimy wysłać wiadomość o tytule „Promocja dla IMO” na adres support@nieruchomosci-online.pl

Program lojalnościowy

Polecaj IMO

  • Zaproś inne biuro lub dewelopera do korzystania z IMO.
  • Otrzymaj zniżkę na swój abonament za każdego nowego klienta, który zamówi IMO z Twojego polecenia!

Najczęściej zadawane pytania

Program dla biur nieruchomości IMO to intuicyjne oprogramowanie CRM, które umożliwia efektywne zarządzanie bazą nieruchomości i kontaktami do klientów, a także publikację ofert w kilkudziesięciu portalach ogłoszeniowych i na stronie internetowej, wspieranie procesów sprzedażowych i dostęp przez przeglądarkę z dowolnego urządzenia.

Wybierając program dla biur nieruchomości, warto zdecydować się na ten, który będzie przystosowany do bieżących potrzeb firmy oraz skali działalności. Najlepsze oprogramowanie dla pośredników nieruchomości to takie, które przede wszystkim umożliwia:

  • szybkie wprowadzanie ofert,
  • kalendarz spotkań powiązany z ofertami i klientami poszukującymi,
  • automatyczny eksport ofert do portali ogłoszeniowych,
  • sprawne zarządzanie biurem (fakturowanie, zarządzanie dokumentami i działaniami, wysyłanie ofert do klientów).

Koszt programu dla biur nieruchomości może się różnić w zależności od liczby funkcji, liczby użytkowników i poziomu wsparcia technicznego. Ceny za oprogramowanie IMO zaczynają się już od 55 zł + VAT miesięcznie i są zależne tylko od liczby użytkowników oraz długości okresu rozliczeniowego. Wszystkie funkcje są zawsze w cenie!

Program dla nieruchomości IMO jest tańszy od innych wiodących programów na rynku, nie ma żadnych limitów ani opłat startowych czy instalacyjnych, za eksporty do portali oraz stronę WWW.

Wszystkie funkcje IMO oraz aktualizacje są zawsze w cenie.

IMO jest rozwijany przez ponad 16 lat i został sprawdzony przez grono ponad 4400 pośredników nieruchomości z 1830 biur. Dbamy o wzorowe i błyskawiczne wsparcie klienta. Doradzamy i pomagamy, dlatego co szóste biuro wybrało IMO z polecenia.

Program dla biura nieruchomości IMO to idealny wybór dla klientów, którzy chcą rozpocząć pracę z bazą ofert i klientów bez potrzeby szkolenia i wielogodzinnego wdrażania się w oprogramowanie.

Dzięki kompleksowej ofercie składającej się z programu dla biura nieruchomości, zintegrowanej strony internetowej, domeny oraz poczty E-mail, IMO może być jedynym usługodawcą najważniejszych narzędzi potrzebnych do prowadzenia biura nieruchomości.

Oprogramowanie IMO dla biur nieruchomości jest wysoko cenione w branży za swoją niezawodność, łatwość obsługi oraz wsparcie klienta. Program jest często rekomendowany jako jedno z najlepszych rozwiązań dla przedsiębiorstw zajmujących się nieruchomościami. IMO doskonale sprawdza się w firmach, które szukają kompleksowego oprogramowania CRM.