Strona z projektem

Dodatkowe moduły strony z projektem

IMOWWW zbudowany jest z modułów, które można dowolnie konfigurować na stronie internetowej. Każdy moduł może być dołączony do istniejącej już strony www w dowolnym momencie. Każda strona może być wielojęzyczna.

Aby zapoznać się z przykładami i opisami poszczególnych modułów należy kliknąć w nazwę modułu na poniższej liście.

Moduły dodatkowe - opłata jednorazowa

Moduł umożliwia publikowanie wybranych dokumentów oferty zapisanych w IMO. Dokumenty mogą być wyświetlane według wybranych typów dlatego koszt modułu jest ustalany indywidualnie (kompatybilność tylko z IMO).

Moduł umożliwia automatyczne odświeżanie listy ofert z wynikami wyszukiwnia, na podstawie kryteriów filtrowania wybieranych w formularzu wyszukiwarki bez potrzeby potwierdzania wyboru przyciskiem "Szukaj". W przypadku włączenia tego modułu ukrywane są odnośniki służące do przełączania kolejnych stron listy wyników wyszukiwania, ponieważ lista ofert doładowuje się automatycznie wraz z przewijaniem strony.

Oferta na stronie WWW z informacją o rezerwacji

Moduł umożliwia oznaczanie oferty na stronie WWW za pomocą statusu "Rezerwacja" wybranego w IMO. Oferta zostanie opatrzona dodatkową informacją w opisie "Status: Rezerwacja" oraz automatycznie nałożoną grafiką informacyjną na galerii zdjęć oferty (kompatybilność tylko z IMO).

Szablon wydruku oferty

Oferujemy możliwość przygotowania indywidualnego układu szablonu wydruku oferty według projektu i wymagań Klienta.

Sekcja z ofertami ostatnio oglądanymi

Moduł zapisuje w pamięci przeglądarki klienta poszukującego historię wszystkich wyświetlonych ofert i prezentuje ją w postaci listy umieszczonej przy dolnej krawędzi okna przeglądarki. Oferty wyświetlają się tam nawet po ponownym wejściu na stronę, aż do czasu ich ręcznego usunięcia przez klienta.

Pole Numer oferty z wpisanymi numerami ofert

Moduł umożliwiający stworzenie adresu strony z listą ofert wybranych dla klienta poszukującego. Pośrednik tworzy taką listę poprzez wpisanie wybranych numerów ofert w polu "Numer oferty" w wyszukiwarce.

Oferta z tytułem na stronie WWW

Moduł umożliwia wyświetlanie tytułu oferty na stronie szczegółów nieruchomości i liście wyników wyszukiwania. Tytuł wpisuje się w programie IMO dla pośredników. Bez tej funkcji wszystkie oferty na stronie mają automatycznie generowane tytuły (kompatybilność tylko z IMO).

Plan mieszkania

Moduł umożliwiający wyświetlanie rzutu nieruchomości w osobnej galerii lub zakładce. W trybie podglądu rzut jest prezentowany w większych rozmiarach, aby jego treść była bardziej czytelna. Moduł działa dla wszystkich kategorii ofert (kompatybilność tylko z IMO).

Kalkulator kosztów oferty

Kalkulator pokazuje rzeczywisty koszt zakupu nieruchomości po naliczeniu dodatkowych opłat, jak np. taksa notarialna, prowizja agencji, podatek od czynności cywilnoprawnych, itd.

Zaawansowana wyszukiwarka ofert

Wyszukiwarka zaawansowana zawiera szczegółowe informacje potrzebne do wyszukania oferty, jak np. liczba pokoi, liczba pięter, rok budowy, powierzchnia, itp.

Przełącznik widoku listy ofert

Możliwość przeglądania listy ofert w układzie kafelkowym z większymi zdjęciami nieruchomości.

Opcje sortowania oferty

Moduł pozwala na sortowanie listy ofert w wynikach wyszukiwania. Rosnąco i malejąco: Cena, Cena za m2, Powierzchnia, Liczba pokoi, Piętro, Rok budowy, alfabetycznie: Miasto, Ulica.

Formularz wysyłania oferty na adres E-mail

Moduł pozwala na przesłanie wybranej oferty na adres E-mail bezpośrednio z poziomu jej szczegółów na stronie WWW.

Dynamiczny baner na stronie głównej

2 wersje do wyboru: 1) zmieniające się zdjęcia z możliwością edycji slajdów i sloganów lub 2) zmieniające się zdjęcia nieruchomości podlinkowane pod konkretną ofertę z możliwością edycji zdjęcia oraz danych oferty.

Katelki do wyboru kategorii nieruchomości

Lista kategorii nieruchomości w postaci zdjęć z animowanymi przyciskami sprzedaż/wynajem. Możliwość doboru zdjęć oraz sposobu animacji.

Widgety dla portali społecznościowych (Facebook, Twiter i inne)

Podłączenie na stronie WWW profili biura w portalach społecznościowych np w postaci wysuwanego widgetu, przycisków lub ramek.

Formularz zapisu do newslettera

Pozwala poszukującemu otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających jego wymagania. Przykładowo: klient wyszukuje/Warszawa/wynajem/cena/powierzchnia. Jeśli zapisze się na newsletter dla wyników takiego wyszukiwania to nowe oferty, które pojawią się na stronie i będą spełniały wybrane kryteria, będą wysyłane automatycznie na adres E-mail klienta.

Oferty w typie na wyłączność i bez prowizji

Oferta mieszkania w kategorii zamiany

Moduł umożliwia dodanie na stronie kategorii ofert na zamianę, wyszukiwanie ofert zamiany i prezentowanie w szczegółach oferty opisu zamiany (kompatybilność tylko z IMO)

Oferty podobne do aktualnie przeglądanej

Widok ofert o zbliżonych kryteriach, w porównaniu z aktualnie obserwowaną ofertą.

Ikonka PDF do generowania wydruku oferty do pdf

Generowanie oferty w pliku PDF.

Lista języków dostępnych do wyboru

Wielojęzyczne parametry ofert. Możliwość wprowadzania tekstów i zakładek w języku obcym z poziomu administarcyjnego systemu CMS (kompatybilność tylko z IMO).

Mapa witryny w postaci pliku XML

Mapa witryny w postaci pliku XML zawierającego szczegółowe informacje dotyczące wszystkich adresów URL witryny, m.in. o dacie ostatniej aktualizacji, czy też ważności danego linku. W ten sposób roboty indeksujące Google i innych wyszukiwarek mogą szybciej odświeżać dane dotyczące treści witryny.

Lista inwestycji

Moduł pozwala na tworzenie listy inwestycji na stronie. Każda inwestycja posiada listę powiązanych nieruchomości z możliwością filtrowania. Ta funkcja jest kompatybilna tylko z IMO)

Widok mini galerii po najechaniu na zdjęcie w liście ofert

Mini galeria oferty na liście

Lista linków wraz z opisami i logo partnetów biura

Lista linków wraz z opisami i logo partnetów biura.

Oferta z przekreśloną ceną i nową aktualną

Na stronie pokazywana jest zmiana statusu oferty z IMO. Jeśli w biurze z poziomu programu zostanie zmieniona cena i oferta zostanie wyeksportowana na stronę, to pojawią się dwie ceny- stara cena przekreślona, nowa cena jako aktualna

Kalkulator kredytowy

Kalkulator za pomocą, którego obliczymy koszt kredytu w przypadku rat malejących jak i stałych.

Lista agentów biura

Pokazuje listę agentów biura, wraz z ich zdjęciem i telefonem kontaktowym.

Szablon wydruku oferty

Umożliwia zamieszczenie filmów z portalu youtube.com, które dotyczą konkretnej oferty nieruchomości (kompatybilność tylko z IMO).

Lista kategorii nieruchomości i odpowiadające im liczby tagów

Odnośniki konfigurowane z poziomu CMS - np w postaci słów kluczowych do podstron witryny w celu optymalizacji indeksowania strony przez wyszukiwarki typu Google.

Informacje o agencie + link do ofert z którymi jest powiązany

Ukazuje listę ofert przypisanych do danego agenta.

Wpisy w aktualnościach

Moduł pozwalający na stworzenie sekcji Bloga lub Aktualności. Umiejętne prowadzenie bloga z własnymi artykułami na temat rynku nieruchomości to najlepszy sposób na wspomaganie naturalnego pozycjonowania strony WWW w wyszukiwarce Google.pl.

Lista najnowszych ofert

Moduł prezentuje najnowsze oferty biura nieruchomości

Galeria zdjęć

Umożliwia tworzenie galerii zdjęć z podziałem na kategorie

Przycisk z napisem Do góry

Moduł umożliwia przewinięcie strony do jej początku jednym kliknięciem.

Mapa pokazująca trasę do wyznaczonej lokalizacji

Daje możliwość sprawdzenia trasy przejazdu np. z pracy do nieruchomości. Do wyboru mamy komunikację miejską zintegrowaną z portalem www.jakdojade.pl, oraz dojazd samochodem.

Mapa Google z zaznaczonymi lokalizacjami ofert

Po wybraniu kryteriów np. miasto, dzielnica, cena, powierzchnia aktualne oferty pokazują nam się na mapie Google.

Przycisk z napisem Wirtualna wizyta

Umożliwia wstawianie kodu wyświetlającego wirtualną wizytę oferty (wirtualna wizyta musi być utrzymywana na serwerze wykonawcy danej wizyty) - kompatybilność tylko z IMO.

Mapa z zaznaczonymi punktami w okolicy lokalizacji oferty

Pokazują wybrane punkty w pobliżu oferty, jak np. bankomaty, szkoły, przystanki, apteki. Punkty są pobierane z Google. Administrator strony www może sam ustalać listę punktów lokalizacyjnych widocznych na mapie.

Formularz do kontaktu

Pozwalają na przesłanie wiadomości do biura poprzez wypełnienie odpowiednich pól.

Widok lokalizacji w formie Street View

Pokazanie okolicy oferty nieruchomości z użyciem narzędzia Google Street View, czyli prezentacja zdjęć okolicy z możliwością odbycia wirtualnego spaceru. Moduł możliwy do wykorzystania z przypadku nieruchomości w większych miastach, w których została uruchomiona funkcja Google Street View.

Szablon z inframcjami o odwiedzinach strony

Statystyki strony www i ofert nieruchomości.

Opłata za moduły dodatkowe jest kosztem jednorazowym.

Ceny widoczne w powyższym cenniku są cenami netto i należy do nich doliczyć podatek VAT w wysokości 23%. Ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i Prawa Handlowego

Moduły podstawowe - w cenie każdej strony

Dashboard systemu CMS

System CMS pozwala na administrowanie informacjami na stronie poprzez dodawanie, usuwanie, edytowanie tekstów, zdjęć, zakładek itp. Intuicyjny i prostu w obsłudze System CMS pozwala na pełną kontrolę treści, szybkie zmiany i aktualizacje.

Dashboard programu IMO i lista ofert

Dzięki integracji z programem IMO oferty są bezpośrednio eksportowane na stronę www. Każda zmiana w ofercie z poziomu programu IMO jest odnotowywana na stronie.

Widok zakładek na głównej stronie

Możliwość dodawania nieograniczonej liczby zakładek i podzakładek w menu. W każdym momencie istniejąca strona www może być rozbudowana o dodatkową zakładkę menu, bez ingerecji w jej podstawową strukturę lub szablon. Liczba zakładek jest ograniczona jedynie szerokością menu strony.

Lista ofert nieruchomości z opisami, cenami itp.

Prezentuje listę ofert nieruchomości znajdującą się na stronie WWW.

Formularz do zgłaszania oferty

Formularz umożliwia właścicielolwi zgłoszenie swojej nieruchomość do biura poprzez wypełnienie odpowiednich pól.

Główny widok oferty

Widok szczegółów oferty z jej parametrami, zdjęciami, opisem tekstowym, kontaktem do prowadzącego.

Wyszukiwarka ofert z filtrami

Wyszukiwarka z podstawowymi kryteriami pomaga znaleźć ofertę zgodną z wybranymi wymaganiami klienta.

Mapa z lokalizacją nieruchomości

Prezentacja położenia nieruchomości na mapie.

Lista ofert specjalnych

Możliwość opublikowania wybranych ofert na stronie głównej.

Lista ofert po użyciu wyszukiwarki

Wynik wyszukiwania w postaci listy ofert spełniających określone wymagania klienta.

Widok oferty w szablonie do wydruku

Moduł ten pozwala na wydrukowanie wybranej oferty.

Okno do zapisywania pobranego pliku

Możliwość zamieszczania na stronie plików do pobrania o dowolnym typie, a także zdjęć.

Lista ofert zaznaczonych jako polubione

Moduł umożliwia klientowi poszukującemu zapisywanie interesujących ofert do notesu z możliwością wysłania ich na adres E-mail.

Ceny widoczne w niniejszym cenniku są cenami netto i należy do nich doliczyć podatek VAT w wysokości 23%. Ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i Prawa Handlowego.