Program IMO

Wprowadzanie danych agentów i agencji

Wejdź do ustawień poprzez menu górne: "Administracja" -> "Użytkownicy" lub "Administracja" -> "Filie".

Użytkownicy i Filie w menu Administracja w programie IMO

W oknie "Zarządzanie użytkownikami" (dla wybranej opcji "Użytkownicy") uzupełnij dane dla każdego agenta z rozwijanej listy na górze okna. Szczególną uwagę zwróć na:

  1. Poprawne wpisanie numeru telefonu, telefonu komórkowego oraz adresu e-mail agenta - te dane prezentowane są w ofertach publikowanych w portalach ogłoszeniowych.
  2. Wpisanie adresu e-mail agenta i hasła do jego skrzynki, nie zaś ogólnego adresu firmowego, ponieważ, za pomocą tego konta e-mail program IMO będzie wysyłał oferty do klientów poszukujących.
  3. Wpisz numer licencji pośrednika lub jeśli pracownik nie posiada takiego numeru wybierz opcjonalnie osobę z licencją w polu "Użytkownik nadzorujący".
  4. Ustal hasło dla loginu agenta, spełniające wymagania: min. 8 znaków, w tym znaki specjalne, cyfry oraz duże i małe litery.
  5. Jeśli posiadasz kilka filii swojej firmy, możesz przyporządkować agenta do wybranej filii w polu "Filia agencji".
  6. W przypadku gdy wszystkie dodawane do ofert zdjęcia mają być publikowane na portalach możesz zaznaczyć opcję "Eksport nowych zdjęć do Internetu".

W oknie "Filie" (dla wybranej opcji "Filie") uzupełnij dane dla każdej filii swojej firmy z listy na górze okna. Szczególną uwagę zwróć na:

  1. Nazwę i dane teleadresowe agencji - te dane prezentowane są w ofertach publikowanych w portalach ogłoszeniowych.
  2. Pola zawierające ustawienia serwera SMTP - te dane są niezbędne do wysyłania przez wszystkich pośredników ofert z programu IMO na adresy e-mail klientów poszukujących (jeśli nie znasz tych danych, poproś o nie firmę obsługującą Twoją pocztę e-mail).
  3. Jeśli posiadasz więcej niż jedną filię swoje firmy, możesz ustawić indywidualne ustawienia znaku wodnego i wydruków dla każdej z nich - wtedy oferty danej filii będą posiadały inny znak wodny na zdjęciach i logo na wydrukach.
Ustawienia znaku wodnego wydruków w filiach

Eksport do portali ogłoszeniowych

IMO oferuje eksport zarówno do płatnych jak i bezpłatnych portali ogłoszeniowych

Loga portali współpracujących z IMO