Strona WWW
z projektem graficznym

Projekt graficzny dopasowany do Twoich wymagań.

W tym wariancie, po przeprowadzeniu konsultacji z klientem, najpierw przygotowujemy projekt graficzny oparty o jeden z responsywnych szablonów dostępnych w ofercie, które pełnią rolę makiety dla nowej strony i ułatwiają podjęcie decyzji zamówienia strony. Zakres zmian kolorystycznych jest nieograniczony i dotyczy wszystkich elementów strony takich jak tło, menu strony, przyciski, ikonki (wybór w ramach Fonts Awesome), opisy slajdów w dynamicznym banerze, itp.
Nie jest wymagana żadna wiedza na temat budowy stron WWW. W ramach obsługi doradzamy jakie wybrać rozwiązania i funkcje na etapie tworzenia oraz ewentualnego dalszego rozwoju strony dla biura nieruchomości.

Dodatkową zaletą jest możliwość dokonania indywidualnych zmian projektu graficznego nie wpływających znacząco na pierwotny układ elementów szablonu, np. zmiana wyglądu nagłówka strony, dodanie nowych treści i grafik pomiedzy elementami szablonu, zmiana wyglądu stopki strony.

Responsywną stronę z projektem można wykonać w oparciu o dowolne pakiety modułów IMOWWW, pakiet od A do E. Stronę można także w dowolnym momencie uzupełniać o dodatkowe moduły z oferty lub zlecać własne pomysły zmian po wcześniejszej wycenie, na podstawie odrębnego zamówienia.

Strona posiada panel zarządzania treścią CMS IMOWWW, który umożliwia dodawanie nowych podstron, tekstów, zamieszczanie plików oraz zarządzanie menu strony, danymi teleadresowymi i logo biura. Oferty dodawane są na podstawie automatycznych eksportów z programu IMO dla pośredników lub konkurencyjnych programów: Galactica VIRGO, EstiCRM, Agencja 3000, Agencja 5000, REN24, mediaRent, szybkoPLUS, BON24, Biurowin.NET, dzięki czemu strona WWW nie wymaga żadnych działań ze strony pośrednika w celu aktualizacji ofert nieruchomości, poza jednorazowym włączeniem eksportu w programie dla biura.

Strona WWW jest świadczona na zasadzie usługi, dlatego dostęp klienta do kodu źródłowego nie jest możliwy.

Dostępne projekty

Oferujemy gotowe projekty graficzne, które są podstawą do stworzenia nowego projektu strony zgodnie z Twoimi wymaganiami, w ramach wybranego projektu. Dzięki takiemu rozwiązaniu proces tworzenia strony jest szybszy i łatwiejszy.

Koszt wykonania strony z projektem

od2 200PLN + VAT

Opłata jednorazowa za stronę WWW zintegrowaną z programem IMO - uwzgledniająca rabat 300 PLN

Usługa dodatkowa

Domena i firmowa poczta E-mail

Profesjonalna poczta w domenie firmowej to usługa stworzona dla biur nieruchomości dostępna w trzech atrakcyjnych pakietach cenowych. Każdy Klient ma dostęp do swojej skrzynki pocztowej z dowolnego miejsca poprzez przeglądarkę internetową.

Usługa dodatkowa

Certyfikat SSL - szyfrowanie danych

Zgodnie z RODO strona WWW zawierająca formularz kontaktowy, poprzez który klienci mogą przesyłać swoje dane osobowe, powinna przestrzegać określonych w nim zasad ochrony i bezpieczeństwa danych. Rozwiązaniem spełniającym te wymagania jest instalacja certyfikatu SSL.