Strona WWW dla dewelopera

Realizujemy strony internetowe dla deweloperów, firmowe lub dla konkretnych inwestycji mieszkaniowych. Strona może zawierać interaktywny plan inwestycji z podziałem na budynki, piętra i poszczególne lokale.

Zarządzanie danymi takimi jak cena, powierzchnia, status czy karta lokalu odbywa się za pomocą programu IMO, który dla każdego dewelopera udostępniamy w bezpłatnej wersji. W dowolnym momencie można zmienić wersję IMO na płatną i uzyskać dostęp między innymi do funkcji automatycznego eksportu nieruchomości do kilkudziesięciu portali ogłoszeniowych.

Projekt graficzny strony internetowej dla dewelopera może bazować na sprawdzonych szablonach projektów z naszej oferty lub zostać stworzony od podstaw według indywidualnych wymagań i z uwzględnieniem specyfiki inwestycji.

Nasze realizacje

Wybrane realizacje stron dla deweloperów

Cennik strony WWW dla dewelopera

od 5 000

PLN + VAT

Strona szablonowa z interaktywnym planem inwestycji i funkcjami wymienionymi poniżej

Dodatkowo
Utrzymanie strony WWW na serwerze (pierwszy rok gratis)300 PLN + VAT / rok
Jeden login programu IMO (opcjonalnie)59 PLN + VAT / m-c

Funkcje strony WWW dla deweloperów

Dzięki wykorzystaniu szablonu projektu graficznego tworzymy strony szybko i tanio.

Nasz autorski dedykowany branży nieruchomości system responsywnych stron WWW, w oparciu o który tworzone są szablonowe lub dedykowane wielojęzyczne responsywne strony internetowe dla biur nieruchomości i deweloperów. System CMS pozwala na zarządzanie informacjami na stronie, kontrolę treści, szybkie zmiany i aktualizacje.

Nieruchomościami oraz ich statusami sprzedaży zarządza się za pomocą bezpłatnej wersji programu IMO, dlatego strona WWW nie posiada formularza dodawania nieruchomości.

W przypadku firmowej strony dewelopera z wieloma inwestycjami.

Lista nieruchomości z podziałem na statusy: wolna, zarezerwowana, sprzedana.

Interaktywny plan inwestycji lub w przypadku wielu inwestycji jako osobna inwestycja z galerią, opisem i listą lokali.

Widok szczegółów oferty z jej parametrami, rzutami, opisem tekstowym, kontaktem do prowadzącego w postaci osobnej podstrony lub bezpośrednio na interaktywnym planie inwestycji.

Wyszukiwarka z podstawowymi kryteriami pomaga znaleźć ofertę zgodną z wybranymi wymaganiami poszukującego. Wyniki wyszukiwania są przedstawione na klasycznej liście wyników wyszukiwania.

Wynik wyszukiwania w postaci listy ofert spełniających określone wymagania poszukującego. Wyszukiwanie najczęściej odbywa się poprzez formularz umieszczony na stronie głównej.

Sortowanie listy wyników wyszukiwania, rosnąco i malejąco według parametrów np. : Cena, Cena za m2, Powierzchnia, Piętro.

Zamieszczenie filmów z portalu Youtube.com. Dotyczy prezentacji poszczególnych lokali w postaci podstrony.

Zamieszczanie kart lokali w postaci pliku PDF.

Zamieszczanie na statycznych stronach plików/zdjęć do pobrania.

Funkcja pozwalająca na stworzenie sekcji Bloga lub Aktualności. Umiejętne prowadzenie bloga z własnymi artykułami na temat rynku nieruchomości to najlepszy sposób na wspomaganie naturalnego pozycjonowania strony WWW w wyszukiwarce Google.pl.

Umożliwia poszukującemu zapisywanie interesujących ofert z możliwością wysłania ich na adres E-mail.

Podłączenie na stronie WWW profili biura w portalach społecznościowych np. w postaci wysuwanego widgetu lub przycisków.

Możliwość zamieszczenia listy partnerów.

Tworzenie galerii zdjęć z prezentacją postępów budowy.