Strony internetowe dla deweloperów

Realizujemy strony internetowe dla deweloperów, firmowe lub dla konkretnych inwestycji mieszkaniowych. Strona może zawierać interaktywny plan inwestycji z podziałem na budynki, piętra i poszczególne lokale.

Zarządzanie danymi takimi jak cena, powierzchnia, status czy karta lokalu odbywa się za pomocą programu IMO, który dla każdego dewelopera udostępniamy w bezpłatnej wersji. W dowolnym momencie można zmienić wersję IMO na płatną i uzyskać dostęp między innymi do funkcji automatycznego eksportu nieruchomości do kilkudziesięciu portali ogłoszeniowych.

Projekt graficzny strony internetowej dla dewelopera może bazować na sprawdzonych szablonach projektów z naszej oferty lub zostać stworzony od podstaw według indywidualnych wymagań i z uwzględnieniem specyfiki inwestycji.

Nasze realizacje stron WWW dla deweloperów

Wybrane realizacje stron dla deweloperów

Cennik strony WWW dla dewelopera

od 5 000

PLN + VAT

Strona szablonowa z interaktywnym planem inwestycji i funkcjami wymienionymi poniżej

Dodatkowo
Utrzymanie strony WWW na serwerze (pierwszy rok gratis)499 PLN + VAT / rok
Jeden login programu IMO (opcjonalnie)69 PLN + VAT / m-c

Funkcje strony WWW dla deweloperów

Dzięki wykorzystaniu szablonu projektu graficznego tworzymy strony szybko i tanio.

Nasz autorski dedykowany branży nieruchomości system responsywnych stron WWW, w oparciu o który tworzone są szablonowe lub dedykowane wielojęzyczne responsywne strony internetowe dla biur nieruchomości i deweloperów. System CMS pozwala na zarządzanie informacjami na stronie, kontrolę treści, szybkie zmiany i aktualizacje.

Nieruchomościami oraz ich statusami sprzedaży zarządza się za pomocą bezpłatnej wersji programu IMO, dlatego strona WWW nie posiada formularza dodawania nieruchomości.

W przypadku firmowej strony dewelopera z wieloma inwestycjami.

Lista nieruchomości z podziałem na statusy: wolna, zarezerwowana, sprzedana.

Interaktywny plan inwestycji lub w przypadku wielu inwestycji jako osobna inwestycja z galerią, opisem i listą lokali.

Widok szczegółów oferty z jej parametrami, rzutami, opisem tekstowym, kontaktem do prowadzącego w postaci osobnej podstrony lub bezpośrednio na interaktywnym planie inwestycji.

Wyszukiwarka z podstawowymi kryteriami pomaga znaleźć ofertę zgodną z wybranymi wymaganiami poszukującego. Wyniki wyszukiwania są przedstawione na klasycznej liście wyników wyszukiwania.

Wynik wyszukiwania w postaci listy ofert spełniających określone wymagania poszukującego. Wyszukiwanie najczęściej odbywa się poprzez formularz umieszczony na stronie głównej.

Sortowanie listy wyników wyszukiwania, rosnąco i malejąco według parametrów np. : Cena, Cena za m2, Powierzchnia, Piętro.

Zamieszczenie filmów z portalu Youtube.com. Dotyczy prezentacji poszczególnych lokali w postaci podstrony.

Zamieszczanie kart lokali w postaci pliku PDF.

Zamieszczanie na statycznych stronach plików/zdjęć do pobrania.

Funkcja pozwalająca na stworzenie sekcji Bloga lub Aktualności. Umiejętne prowadzenie bloga z własnymi artykułami na temat rynku nieruchomości to najlepszy sposób na wspomaganie naturalnego pozycjonowania strony WWW w wyszukiwarce Google.pl.

Umożliwia poszukującemu zapisywanie interesujących ofert z możliwością wysłania ich na adres E-mail.

Podłączenie na stronie WWW profili biura w portalach społecznościowych np. w postaci wysuwanego widgetu lub przycisków.

Możliwość zamieszczenia listy partnerów.

Tworzenie galerii zdjęć z prezentacją postępów budowy.

Najczęściej zadawane pytania

Wybierając stronę internetową dla dewelopera, należy zwrócić uwagę na jej funkcjonalność, czytelność dla potencjalnych odbiorców oraz możliwość łatwego zarządzania kryteriami wyszukiwania, takimi jak cena, piętro czy plan lokalu. Zdecydowanie ułatwi to wymianę informacji i przyspieszy proces transakcji: klient - deweloper. Strona wykonana przez IMO może zawierać również interaktywny plan inwestycji z uwzględnieniem poszczególnych elementów budynku.

Strona internetowa dla dewelopera powinna zawierać szczegółowy opis inwestycji z interaktywnym planem, galerię zdjęć z dziennika budowy, wyszukiwarkę nieruchomości z filtrami, mapę z lokalizacją oraz formularz kontaktowy. Istotna jest również integracja z programem IMO i ewentualnymi narzędziami, które ułatwią zarządzanie procesem sprzedaży, np. chatem.

Dobra strona dla biura nieruchomości powinna działać bezobsługowo dzięki dodawaniu ofert automatycznie za pośrednictwem integracji z dowolnym programem. Ponadto niezbędną funkcją jest możliwość samodzielnego zarządzania treścią za pomocą panelu CMS. Z kolei poszukujący powinien mieć możliwość łatwego filtrowania nieruchomości według najpopularniejszych kryteriów spotykanych w portalach ogłoszeniowych a prezentacja oferty powinna być przejrzysta.

Czas potrzebny na stworzenie strony internetowej dla dewelopera zależy od skomplikowania projektu i liczby funkcji, ale zazwyczaj proces ten trwa miesiąc. Klient, który zdecyduje się na usługę zaprojektowania strony przez IMO, otrzyma również możliwość skorzystania z programu IMO umożliwiającego eksport do portali ogłoszeniowych.

Koszt stworzenia strony internetowej dla dewelopera zależy od wielu czynników, takich jak złożoność projektu wizualnego, funkcjonalności i dodatkowych narzędzi. Cena za stronę szablonową z interaktywnym planem inwestycji to koszt od 5000 zł + VAT. Cena nie uwzględnia przygotowania materiałów graficznych takich jak widok planu inwestycji, kondygnacji albo kart lokali.

Dobra strona www dla deweloperów powinna być użyteczna i przyjazna dla użytkowników oraz responsywna, co umożliwia wygodne korzystanie z niej na różnych urządzeniach. Nie może zabraknąć również takich elementów jak:

  • wysoka jakość zdjęć i filmów,
  • interaktywny plan inwestycji,
  • sortowanie według kryteriów,
  • podstawowa wyszukiwarka,
  • informacje o firmie i referencje,
  • dziennik budowy (galeria zdjęć),
  • integracja z programem IMO.

Proces personalizacji strony internetowej dla deweloperów w IMO zaczyna się od przeprowadzenia konsultacji z klientem, a następnie przygotowywany jest projekt graficzny z użyciem responsywnego szablonu. W cenie przewidziane są dwie tury poprawek projektu graficznego. Wszelkie zmiany związane z kolorystyką, ikonografikami, przyciski menu strony są w cenie. Po akceptacji projektu klient otrzymuje stronę www dostosowaną do swoich potrzeb.