Szybsze eksporty do Otodom.pl

Otodom.pl

18.09.2023

Szybsze eksporty do Otodom.pl

IMO to jeden z nielicznych programów dla biur nieruchomości, który posiada integrację z API portalu Otodom.pl.

Od września użytkownicy IMO mogą publikować oferty nieruchomości w portalu Otodom.pl za pośrednictwem API. Gwarantuje to doskonałą komunikację z portalem. Aktualizacja ofert odbywa się niemal w czasie rzeczywistym tworząc przewagę konkurencyjną nad biurami, które korzystają ze starego rozwiązania.

Prędkość eksportu jest kluczowa, dlatego nawet jeśli wiele biur oferuje tę samą nieruchomość, to największą szansę na zdobycie zainteresowania klientów poszukujących będzie mieć pośrednik, który jako pierwszy opublikuje ogłoszenie nieruchomości.

API to nie tylko szybkość i pewność działania. Zaawansowany sposób komunikacji między IMO a Otodom niesie ze sobą perspektywy na przyszłość, umożliwiając wymianę danych dotyczących statystyk wyświetleń oraz informacji o pozyskanych zapytaniach. To pozwoli na dokładniejsze mierzenie skuteczności działań marketingowych w portalu.

Konfiguracja eksportu ofert do portalu Otodom.pl za pomocą API oraz proces migracji eksportu ofert z FTP do API został szczegółowo opisany tutaj w sekcjach "Dodawanie eksportu do portalu OTODOM po API" oraz "Migracja eksportu ofert z FTP do API".

Eksport do portali ogłoszeniowych

IMO oferuje eksport zarówno do płatnych jak i bezpłatnych portali ogłoszeniowych

Loga portali współpracujących z IMO