Ponad 100 responsywnych stron ekspresowych w jeden rok!

Medal za 100 responsywnych stron w 1 rok

14.06.2017

Ponad 100 responsywnych stron ekspresowych w jeden rok!

Przez okres 12 miesięcy od momentu uruchomienia nowej usługi wykonaliśmy dla naszych klientów ponad 100 responsywnych stron ekspresowych.

Wyprzedź konkurencję! Profesjonalna responsywna strona WWW dla biura nieruchomości zintegrowana z programem IMO w cenie 59 zł netto miesięcznie lub 450 zł netto rocznie zależnie od okresu umowy.

Wersję demonstracyjną z możliwością ustawienia własnego koloru można zobaczyć tutaj.

Strona responsywna jest tak zaprojektowana, aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia, na którym jest wyświetlana. Strona jest uniwersalna i wyświetla się dobrze zarówno na dużych ekranach, jak i na smartfonach czy tabletach.

W ramach umowy uruchamiamy stronę WWW w kolorystyce wybranej przez klienta, wstawiamy dane firmy oraz logo, które można zmieniać także samodzielnie za pomocą panelu zarządzania stroną. Strona posiada panel zarządzania CMS, który umożliwia dodawanie nowych podstron, tekstów, zamieszczanie dowolnych plików oraz zarządzanie menu strony i danymi teleadresowymi. Oferty nieruchomości dodawane są automatycznie poprzez program IMO dla pośredników, dzięki czemu strona WWW nie wymaga żadnych działań ze strony pośrednika w celu aktualizacji ofert nieruchomości.

W pierwszym roku oferujemy także rejestrację domeny krajowej .pl w cenie strony. Odnowienie domeny w kolejnych latach to koszt 80 zł netto za rok.

Sprawdź ofertę, realizacje i demo »

Eksport do portali ogłoszeniowych

IMO oferuje eksport zarówno do płatnych jak i bezpłatnych portali ogłoszeniowych

Loga portali współpracujących z IMO