Nowa wersja IMO

Nowa wersja IMO

10.06.2022

Nowa wersja IMO

Jeszcze łatwiejszy i szybszy CRM dla pośredników nieruchomości.

Z przyjemnością informujemy o nowej wersji IMO!

Interfejs programu stał się bardziej responsywny i łatwiejszy w obsłudze w wersji na smartfony. Ponadto wersja na komputery została wzbogacona o trzy wersje układu głównego okna w zależności od preferencji użytkownika.

Dla fanów ciemnego motywu, mamy dobrą wiadomość! Aplikacja została wzbogacona o tę opcję, dzięki czemu użytkownicy mogą teraz korzystać z ciemnego tła, co nie tylko jest wygodniejsze dla oczu, ale również pozwala oszczędzić baterię na urządzeniach mobilnych. Ciemny motyw przynosi wiele korzyści, zwłaszcza dla osób, które korzystają z aplikacji wieczorem lub w miejscach o słabym oświetleniu.

Aby jeszcze bardziej ułatwić korzystanie z listy ofert i zapytań, menu kontekstowe zostało przeniesione do przycisku, a dodana szybka wyszukiwarka umożliwia wyszukiwanie ofert według numeru lub sygnatury.

Zmiany wprowadziliśmy również w formularzu oferty i zapytania, aby jeszcze bardziej przyśpieszyć proces eksportu nieruchomości do portali. W zakładce "Pomieszczenia" można dodać nieograniczoną liczbę pomieszczeń i ustalić ich nazwy. Ponadto, umożliwiliśmy powiązanie więcej niż jednego właściciela dla oferty lub poszukującego dla zapytania.

W nowej wersji aplikacji istnieje tylko jedna metoda eksportu oferty. Aby wprowadzić te zmiany, zdecydowaliśmy się wycofać opcje: Eksport nowych ofert do Internetu, Eksport ofert tylko z umową oraz Publikuj tylko na stronie WWW. Dodatkowo statusy ofert nie mają już możliwości sterowania eksportami.

Funkcja udostępniania oferty została rozbudowane o: Twitter, WhatsApp, Messenger, E-maila i SMS.

Zmieniliśmy również zasady przyznawania uprawnień w rolach użytkowników oraz umożliwiliśmy ustalanie rozmiaru znaku wodnego poprzez wartość procentową.

Na koniec, dla jeszcze większej elastyczności, umożliwiliśmy użytkownikom dodawanie własnych pól niestandardowych w formularzu oferty, zapytania, klienta, firmy, agenta i filii.

Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany zwiększą komfort korzystania z IMO.

Eksport do portali ogłoszeniowych

IMO oferuje eksport zarówno do płatnych jak i bezpłatnych portali ogłoszeniowych

Loga portali współpracujących z IMO