Wykonaliśmy stronę dla inwestycji Żywiecka

Logo inwestycji Żywiecka

22.06.2018

Wykonaliśmy stronę dla inwestycji Żywiecka

W ramach projektu wykonaliśmy stronę prezentującą nową inwestycję, której generalnym wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Budowlano-Produkcyjne Łęgprzem Sp. z o.o., wiodąca firma inżynierska działająca w branży budowlanej oraz na rynku nieruchomości.

Za realizację Inwestycji „Żywiecka” (www.zywieckainwestycja.pl) odpowiada spółka celowa Żywiecka Inwestycja Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, powstała z zaangażowania osób z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Z myślą o potrzebach przyszłych klientów na podstawie własnych doświadczeń stworzone zostały mieszkania zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami architektonicznymi z użyciem dobrych materiałów, gwarantujących wysoki standard. Z dbałości o sprawną i rzetelną realizację Inwestycji a także profesjonalną obsługę przyszłych klientów do współpracy zaproszone zostały sprawdzone firmy cieszące się niesłabnącym zaufaniem partnerów biznesowych.

Generalnym wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Budowlano-Produkcyjne Łęgprzem Sp. z o.o., wiodąca firma inżynierska działająca w branży budowlanej oraz na rynku nieruchomości. Wyróżnia ją profesjonalizm, rzetelność, ponad 25-letnie doświadczenie oraz ugruntowana pozycja w regionie. Firma odpowiada za kompleksową realizację i obsługę inwestycji budowlanych jako generalny wykonawca wielu obiektów w skali Krakowa oraz kraju. Realizuje również obiekty budowlane w układzie organizacyjnym PROJEKT+REALIZACJA oraz prowadzi własne inwestycje, głównie w zakresie specjalistycznych obiektów przemysłowych.

Spółka zrealizowała indywidualne i złożone projekty, m.in. : zakład produkcyjny Wawel, obiekty biurowe Comarch, Narodowe Centrum Promieniowania Synchrotronowego Solaris, halę gokartową GoKarting Center, rozbudowę browaru Carlsberg Polska, wieżę widokową Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, budynek mieszkalny Edge House.

Eksport do portali ogłoszeniowych

IMO oferuje eksport zarówno do płatnych jak i bezpłatnych portali ogłoszeniowych

Loga portali współpracujących z IMO