Wprowadzenie opłaty za eksport do Gumtree.pl

Logo portalu Gumtree

06.02.2019

Wprowadzenie opłaty za eksport do Gumtree.pl

Od 1 marca 2019 r. zgodnie z ustaleniami z portalem, wprowadzona zostanie opłata za eksport nieruchomości do Gumtree.pl także dla użytkowników IMO.

Przez ostatnie pięć lat, użytkownicy IMO mogli korzystać z przywileju bezpłatnego eksportu do portalu Gumtree.pl. W 2017 r. uruchomiliśmy płatną usługę eksportu dla pośredników korzystających z konkurencyjnych programów dla nieruchomości.

Od 1 marca 2019 r. zgodnie z ustaleniami z portalem, wprowadzona zostanie opłata za eksport nieruchomości do Gumtree.pl także dla użytkowników IMO.

W ramach usługi pojawi się możliwość skorzystania z dotychczas niedostępnego rozwiązania pozwalającego na wskazywanie alternatywnej lokalizacji nieruchomości z bazy Gumtree.pl i tym samym publikacji 100% nieruchomości. Ponadto zapytania od poszukujących będą trafiać bezpośrednio na adres E-mail agenta prowadzącego, a nie jak dotychczas na adres będący loginem w Gumtree.pl.

Funkcja hurtowej zmiany numeru oferty umożliwiająca sztuczne podbijanie w wynikach wyszukiwania, wyłączona w 2016 roku nadal pozostanie zablokowana dla Gumtree.pl, zgodnie z ówczesnym żądaniem portalu.

Ręczne dodawanie ogłoszeń nieruchomości w portalu Gumtree.pl nadal pozostanie bezpłatne.

1 marca eksport zostanie wyłączony automatycznie. Nie ma potrzeby zgłaszania rezygnacji.

Koszt automatycznej publikacji nielimitowanej liczby ogłoszeń nieruchomości w portalu Gumtree.pl wynosi 49 zł + VAT miesięcznie. Jest to cena uwzględniająca rabat dla użytkowników IMO. Od ponad półtora roku, biura korzystające z innych programów za tę samą usługę płacą 99 zł + VAT miesięcznie.

Zamówienie dostępu możliwe jest na stronie https://www.trimo.pro

Nie trzeba podpisywać umowy ponieważ usługa działa na zasadzie przedpłaty, bez żadnych zobowiązań. Trimo jest usługą rozliczaną niezależnie od IMO.

Eksport do portali ogłoszeniowych

IMO oferuje eksport zarówno do płatnych jak i bezpłatnych portali ogłoszeniowych

Loga portali współpracujących z IMO