Strona www dla dewelopera

Strony internetowe dla deweloperów

Realizujemy strony internetowe dla deweloperów, zarówno firmowe, jak i dla konkretnych inwestycji mieszkaniowych lub komercyjnych. Oprócz zamówionych przez klienta modułów IMOWW strona dla dewelopera zawierać może także interaktywny model inwestycji, który w najlepszy sposób obrazuje klientom budynek, rozkład piętra i dokładną lokalizację poszczególnych nieruchomości na piętrze.

Adresy wybranych realizacji dla deweloperów:

www.osiedlekwietniowka.pl
www.osiedleorliki.pl
www.zolnierskainwestycja.pl
www.krakusa8.pl
www.gdanska120.pl
www.debowezacisze.eu
www.kosciuszki19.pl

Strony są zintegrowane z naszym bardzo popularnym programem IMO, który pozwala na zarządzanie danymi inwestycji i wszystkich występujących w nich nieruchomości. IMO posiada także funkcje CRM. Wprowadzone do programu informacje o ofercie mieszkań, domów lub pomieszczeń komercyjnych w danej inwestycji są automatycznie eksportowane na stronę internetową. Można także zarządzać statusami nieruchomości np. dostępna, sprzedana, wynajęta, zarezerwowana. Program IMO umożliwia eksport ofert do prawie 80 portali ogłoszeniowych (dotyczy wersji płatnej). 

Projekt graficzny strony internetowej dla dewelopera może bazować na projektach szablonowych z naszej oferty lub zostać stworzony od podstaw według indywidualnych wymagań dewelopera i z uwzględnieniem specyfiki inwestycji.

Kosz wykonania strony WWW dla dwelopera zaczyna się już od 2500 zł + VAT.

Poniżej przedstawione zostały wybrane widoki strony dla dewelopera www.perfekt-brodnica.pl, którą wykonaliśmy dla firmy Przedsiębiorstwo "PERFEKT - DOM" Zdzisław Brążkiewicz & Leszek Wałdowski Sp. z o.o. Deweloper "PERFEKT - DOM" zwyciężył w prestiżowym rankingu „Diamenty Forbesa 2011”. Pozycję lidera w województwie kujawsko-pomorskim uzyskał w kategorii małych przedsiębiorstw, generujących obroty między 5 a 50 mln złotych. Firma uplasowała się także na 22. miejscu w rankingu krajowym, wśród ponad 1400 przedsiębiorstw sklasyfikowanych w tej kategorii.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Zobacz regulamin promocji