Responsywna strona WWW
dla biura nieruchomości

Certyfikat SSL - szyfrowanie danych na stronie WWW

Od października 2017 roku po wprowadzeniu przez użytkownika tekstu w formularzu na stronie nie posiadającej zainstalowanego certyfikatu SSL przeglądarka Google Chrome 62 może wyświetlać ostrzeżenie o tym, że witryna jest „NIEZABEZPIECZONA”.

SSL/niezabezpieczona.gif

Taki komunikat może odstraszyć klientów, którzy będą chcieli wpisać swoje dane w formularzu kontaktowym na stronie WWW i w efekcie podważyć ich zaufanie do biura nieruchomości. Aby uniknąć wyświetlania użytkownikom Chrome tego ostrzeżenia należy zabezpieczyć stronę certyfikatem SSL.

Po zainstalowaniu certyfikatu przy adresie strony WWW pojawi się zielona kłódka oraz dopisek "Bezpieczna" Bezpieczna strona

Dodatkową zaletą zainstalowania certyfikatu SSL jest lepsze naturalne pozycjonowanie strony WWW w wynikach wyszukiwania Google zwłaszcza w przypadku występowania dużej konkurencji na lokalnym rynku.
Algorytm Google, który odpowiada za wyświetlanie wyników wyszukiwania, premiuje poszczególne strony nie tylko za słowa kluczowe czy treść, której poszukują Internauci, ale także za poziom zabezpieczeń. Wszystko po to, aby na pierwszych miejscach pojawiały się strony zarówno dobrze dopasowane do słów kluczowych, jak również wysokie jakościowo. Google zależy na tym, aby strony w Internecie były dobrze zabezpieczane dlatego „nagradza” te serwisy, które używają szyfrowanych połączeń.

Oferta certyfikatów SSL od IMO wyróżnia się tym, że cena certyfikatu jest stała każdego roku i obejmuje instalację. Porównując naszą ofertę z "promocyjnymi" cenami innych firm warto zwrócić uwagę na fakt, że najczęściej koszt odnowienia certyfikatu po pierwszym roku jest znacznie większy od pierwotnej ceny wydania certyfikatu i nie obejmuje on instalacji.

Niniejsza oferta certyfikatów SSL jest skierowana do firm korzystających ze stron WWW wykonanych przez naszą firmę.

Certyfikat SSL dla strony WWW biura nieruchomości


Aby zamówić certyfikat SSL prosimy uzupełnić poniższy formularz. Pracownik działu handlowego skontaktuje się z Tobą w celu uruchomienia usługi.

*
*
*
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.

* Pola wymagane

Aplikacja mobilna dla pośredników nieruchomości