Responsywna strona WWW
dla biura nieruchomości

Strona z projektem graficznym

W tym wariancie, po przeprowadzeniu konsultacji z klientem, najpierw przygotowujemy projekt graficzny oparty o jeden z szablonów dostępnych w ofercie », które pełnią rolę makiety dla nowej strony. Zakres zmian kolorystycznych jest nieograniczony i dotyczy wszystkich elementów strony takich jak tło, menu strony, przyciski, ikonki (wybór w ramach Fonts Awesome »), opisy slajdów w dynamicznym banerze, itp.

Dodatkową zaletą jest możliwość dokonania indywidualnych zmian projektu graficznego nie wpływających znacząco na pierwotny układ elementów szablonu, czyli np. zmiana wyglądu nagłówka strony, dodanie nowych treści pomiedzy elementami szablonu, zmiana wyglądu stopki strony.

Wszystkie strony dla biur nieruchomości z projektem można wykonać w oparciu o dowolne pakiety modułów IMOWWW, pakiet od A do E. Stronę można także w dowolnym momencie uzupełniać o dodatkowe moduły z oferty » lub zlecać własne pomysły zmian po wcześniejszej wycenie, na podstawie odrębnego zamówienia.

Aby ułatwić podjęcie decyzji zamówienia strony biura nieruchomości, oferujemy kilka gotowych projektów graficznych, które są podstawą do stworzenia nowego projektu strony zgodnie z wymaganiami właściciela biura nieruchomości, w ramach wybranego projektu.

Dzięki takiemu rozwiązaniu proces tworzenia strony jest szybszy i łatwiejszy. Nie jest wymagana żadna wiedza na temat budowy stron WWW. W ramach obsługi doradzamy jakie wybrać rozwiązania i funkcje na etapie tworzenia oraz ewentualnego dalszego rozwoju strony dla biura nieruchomości.

Strona posiada panel zarządzania treścią CMS IMOWWW, który umożliwia dodawanie nowych podstron, tekstów, zamieszczanie plików oraz zarządzanie menu strony, danymi teleadresowymi i logo biura. Oferty dodawane są na podstawie automatycznych eksportów z programu IMO dla pośredników » lub konkurencyjnych programów: Galactica VIRGO, EstiCRM, Agencja 3000, Agencja 5000, REN24, mediaRent, szybkoPLUS, BON24, dzięki czemu strona WWW nie wymaga żadnych działań ze strony pośrednika w celu aktualizacji ofert nieruchomości.

Aplikacja mobilna dla pośredników nieruchomości