Strony www dla deweloperów

Strony internetowe dla deweloperów

Realizujemy wielojęzyczne strony internetowe dla deweloperów, zarówno firmowe z opisem inwestycji, jak i dla konkretnych inwestycji mieszkaniowych lub komercyjnych. Oprócz wszystkich modułów IMOWEBSITE strony dla deweloperów zawierają także wirtualny model inwestycji, który w najlepszy sposób obrazuje klientom budynek, rozkład pomieszczeń na piętrze i dokładną lokalizację pomieszczenia. Strony są zintegrowane z programem IMO, który zawiera moduł "inwestycje" pozwalający na wprowadzanie całych inwestycji i wszystkich występujących w nich ofert mieszkań, domów lub pomieszczeń komercyjnych.

Wprowadzone do programu IMO informacje o ofercie mieszkań, domów lub pomieszczeń komercyjnych w danej inwestycji są automatycznie eksportowane na stronę internetową. W programie IMO ofertom nieruchomości w inwestycji nadaje się status: dostępna, sprzedana, wynajęta, zarezerwowana i wszelkie inne zmiany mają zastosowanie odpowiednio na stronie www. Program IMO umożliwia eksport ofert na ponad 100 portali. Można także udostępniać oferty wybranym agencjom nieruchomości za pośrednictwem systemu wymiany ofert IMOMLS dostępnego z poziomu programu IMO, zwiększając tym samym szansę dotarcia do klientów poszukujących.

Projekt graficzny strony internetowej dla dewelopera może bazować na projektach szablonowych lub zostać stworzony według indywidualnych wymagań dewelopera i z uwzględnieniem specyfiki inwestycji.

Cennik stron www dla deweloperów jest dostępny tutaj.

Poniżej przedstawione zostały wybrane widoki indywidualnej strony www.perfekt-brodnica.pl, którą wykonaliśmy dla firmy Przedsiębiorstwo "PERFEKT - DOM" Zdzisław Brążkiewicz & Leszek Wałdowski Sp. z o.o. Deweloper "PERFEKT - DOM" zwyciężył w prestiżowym rankingu „Diamenty Forbesa 2011”. Pozycję lidera w województwie kujawsko-pomorskim uzyskał w kategorii małych przedsiębiorstw, generujących obroty między 5 a 50 mln złotych. Firma uplasowała się także na 22. miejscu w rankingu krajowym, wśród ponad 1400 przedsiębiorstw sklasyfikowanych w tej kategorii.

Aplikacja mobilna dla pośredników nieruchomości