Przyjazny program CRM
dla biur nieruchomości i deweloperów

Program IMO - opinie

Produkt: IMO | Ocena: 5

Współpracuję z programem IMO od 2 lat, wcześniej korzystałam z innego programu gdzie nie byłam absolutnie zadowolona. IMO to był najlepszy wybór!!! Korzystanie z tego programu to czysta przyjemność, bardzo łatwy w obsłudze z wieloma funkcjami niezbędnymi do pracy w naszej branży, ciągle udoskonalany w nowe narzędzia. A na szczególną pochwałę zasługują tutaj osoby z którymi mamy kontakt a szczególnie Pan MICHAŁ KALATA, zawsze pomocny i to o różnych porach!! Na moje prośby reaguje wręcz błyskawicznie gdzie u konkurencji potrzebne były 3 dni robocze!!! ABSOLUTNIE POLECAM KAŻDEJ FIRMIE!!! Jeszcze raz dziekuję Panie Michale i serdecznie pozdrawiam.

Prezes Zarządu Barbara Krawczuk
Produkt: IMO | Ocena: 5

W naszej firmie korzystamy z całego pakietu IMO (program, poczta, strona www). Ze wszystkich trzech opcji jesteśmy bardzo zadowoleni. Program do eksportu ofert jest bardzo prosty i intuicyjny oraz przyjemny dla oka. Wcześniej pracowałem z innym programem oraz Esti i IMO jak dla mnie wypada najlepiej. Na szczególną uwagę zasługuje wysoki poziom obsługi klienta oraz pomocy technicznej - bezproblemowy kontakt oraz szybka reakcja. Od początku zajmuje się nami Pan Michał Mukoid i ta współpraca układa się nam znakomicie. Szczerze polecam.

Właściciel Łukasz Sender
Produkt: IMO | Ocena: 5

Od końca lat dziewięćdziesiątych związany jestem z nieruchomościami około dziesięć lat prowadzę swoją Agencję Nieruchomości. Miałem do czynienia z rożnymi firmami, jedne wspominam lepiej, a o drugich wolałbym zapomnieć. Natomiast pierwszy kontakt z firmą IMO miałem przed pandemią, kiedy zacząłem korzystać z usług dodawania ogłoszeń na Gumtree. Jak przyszła pandemia z pewnych przyczyn poprosiłem firmę o zakończenie współpracy (jeżeli jest możliwość od nowego miesiąca bez zachowania okresu wypowiedzenia umowy). Firma zgodziła się, co było dla mnie pozytywnym zaskoczeniem, ponieważ firmy świadczące usługi dla biur nieruchomości trzymają się sztywno okresów wypowiedzenia. Ze względu na biznesowe podejście do mnie, powróciłem do firmy proponując współpracę odnośnie strony. Od pierwszego kontaktu z Panem Michałem Kalatą otrzymałem rzetelne informacje, wsparcie i zakres, który potrzebuję, a nie na siłę namawianie na dodatkowe produkty. Pan Michał zmienił lekko koncepcję uzasadniając swoją propozycję, co okazało się w perspektywie słuszną decyzją, oszczędziła nam czas a ja nie byłem zmuszony ponieść niepotrzebnych kosztów. W międzyczasie włączył się do współpracy Pan Mateusz Szewczyk, który bez żadnego problemu pomógł mi w sprawie technicznej, pomimo trzykrotnej zmiany mojej koncepcji. Pan Mateusz wykonał pracę rzetelnie proponując rozwiązanie, któremu musiał poświęcić dodatkowo więcej czasu, ale dzięki temu jestem zadowolony w stu procentach. Obecnie mam kontakt z obu Panami i jeżeli mam problem lub wątpliwości zawsze szybko reagują i pomagają. Produkty firmy IMO działają poprawnie, bez żadnych zastrzeżeń i to co jest opisane w funkcjach naprawdę działa, a nie jak u konkurencji - szukanie problemu po stronie użytkownika. Chciałbym, żeby współpracą układała się ja do tej pory, dzięki czemu miałbym partnerów na wiele lat, gdzie mogę zając się swoją pracą a nie poświęcać czas na rozmowy z działem technicznym i często słyszeć zwroty typu „niemożliwe, że nie działa”.

Właściciel firmy Krzysztof Gzowski
Produkt: IMO | Ocena: 5

Polecam program IMO wszystkim, którzy się zastanawiają jaki wybrać produkt do obsługi biur, ponieważ: program jest czytelny, łatwy w korzystaniu a co najważniejsze na wsparcie techniczne zawsze można liczyć.

właściciel Magdalena Jurdzińska-Rosik
Produkt: IMO | Ocena: 5

Od wielu lat pracujemy na systemie IMO. Jesteśmy zadowoleni przede wszystkim z serwisowania. Każdy problem rozwiązywany jest od ręki i dużą wyrozumiałością. Polecamy !

Dyrektor Rynku Nieruchomości Komercyjnych Cezary Konwicki
Produkt: IMO | Ocena: 5

Współpraca z opiekunami technicznymi i twórcami programu IMO jest prosta, łatwa i przyjemna. Dziękujemy!

Właściciel Magdalena Horodyska
Produkt: IMO | Ocena: 5

Już trzeci rok korzystamy z programu IMO. Jest super, posiada wszystkie niezbędne funkcje, prosty w użyciu, nigdy nas nie zawiódł. Wspaniały serwis i ludzie. Cieszymy się z dalszych udoskonaleń programu płynących z naszych opinii.

Właściciel - pośrednik Edyta Stachurska
Produkt: IMO | Ocena: 5

Korzystamy z programu IMO już trzy lata. Przejrzysty układ i funkcjonalność - to właśnie wyróżnia IMO. Najważniejsze że program ulega ciągłym udoskonaleniom, a zespół IMO słucha tego co mówią klienci i reaguje w odpowiedni sposób. Mam nadzieję, że dalsza współpraca przyniesie coraz więcej korzyści.

Dyrektor Zarządzający Włodzimierz Remkowski
Produkt: IMO | Ocena: 5

Program IMO wraz z dostępnymi aplikacjami uzupełniającymi to nowoczesne narzędzie zarządzające w zakresie obrotu nieruchomościami. Zdecydowaliśmy się na pełny pakiet IMO obejmujący stronę internetową, program do zarządzania biurem IMO oraz aplikację IMO na system android. Jako jedyna firma na polskim rynku IMO stara się aby praca w zakresie nieruchomości była skuteczna i przyjemna. Co więcej IMO poszukuje nowych dróg rozwoju i nowoczesnych rozwiązań co bardzo nam odpowiada. Dziękujemy za zaangażowanie dla całego zespołu IMO i czekamy z niecierpliwością na dalsze rozwiązania profesjonalnego pakietu IMO.

Właściciel Paweł Nowicki
Produkt: IMO | Ocena: 5

EAF sp. z o.o. Warszawa Minęło już 11 lat odkąd korzystamy z programu dla biur nieruchomości. Jesteśmy jednym z pierwszych biur, które zdecydowały się współpracę z firmą Possible. Przy nas program i firma się rozwijała, dalej to robi. Zachęcam inne podmiotu w obrocie nieruchomościami by skorzystali z usług firmy i programu. Prosty, szybki program, serwis i ludzie. Mam nadzieję, iż dalsza współpraca będzie dla obu Stron korzystna.

Asystent pośrednika w obrocie nieruchomościami Jacek Wtulich
Produkt: IMO | Ocena: 5

Od pół roku korzystamy z programu IMO i każdego dnia wraz z naszym zespołem utwierdzamy się w przekonaniu, że podjęliśmy słuszną decyzję. Program posiada wszelkie niezbędne funkcje, jest prosty i intuicyjny w obsłudze, a pomoc techniczna reaguje błyskawicznie i profesjonalnie na wszelkie zgłoszenia. Gdy dołożyć do tego konkurencyjną cenę, mamy produkt niemalże idealny. Dziękujemy za dotychczasową współpracę i serdecznie polecamy!

Właściciel Tomasz Matys
Produkt: IMO | Ocena: 5

5-tka za natychmiastowe odpowiedzi i bieżące poprawianie zgłaszanych błędów. Szybki kontakt zwrotny i wsparcie techniczne o każdej porze dnia.

Prezes/Pośrednik Ewa Mania
Produkt: IMO | Ocena: 5

Bardzo dobry program, sprawnie działa, szybki eksport ogłoszeń, prosty w obsłudze. Wszelkie zapytania kierowane do administratora są natychmiast wyjaśniane. Bardzo dobry kontakt i profesjonalne podejście do klienta. Gorąco polecam!

Pełnomocnik właściciela Renata Pietrak
Produkt: IMO | Ocena: 5

Dopiero od kilkunastu dni pracuję na programie IMO, jak i współpracuję z przedstawicielami programu. Mimo mojego krótkiego doświadczenia jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Zawsze mogę liczyć na konkretne i efektywne wsparcie techniczne, które szczególnie potrzebne było przy pierwszych krokach w programie, gdyż nie należę do osób "informatycznych" :) Na tym etapie z całą pewnością polecam program.

Właściciel Joanna Brzostowska-Grzegory
Produkt: IMO | Ocena: 5

Zdecydowanie polecam IMO. Jestem kilkuletnim użytkownikiem programów IMO i innego programu. Mogąc porównać te obydwa programy stwierdzam, że program IMO jest lepiej dostosowany do małych i średnich biur pośrednictwa. Zachowując podobne funkcje IMO jest programem bardziej czytelnym, bardziej intuicyjnym w obsłudze. Pomoc działu handlowego i technicznego są dość łatwo dostępne. Porównując cenę i narzędzia jakie dostajemy w obydwu programach - jestem za IMO firmy Possible.

Prowadzący biuro Wojciech Sztabert
Produkt: IMO | Ocena: 5

Program warty polecenia: prosty, intuicyjny, szybkie wgrywanie informacji oraz bezproblemowy transfer na portale. Cena rozsądna za oferowaną jakość. Rewelacja! Niestety: pierwszy program w który zainwestowałam, w porównaniu do tego był moją porażką inwestycyjną. Ucz się na błędach i nie inwestuj w coś co będzie problemem, a nie ułatwieniem twojej pracy. Polecam i dodam, sama zgłosiłam chęć napisania tej opinii. Nikt mi nawet tego nie zaproponował. Zachęcam inne biura do współpracy.

właściciel Anna Słodkowska
Produkt: IMO | Ocena: 5

Korzystamy z programu IMO od kilku lat i porównując nasze doświadczenia z innymi programami tego typu IMO jest zdecydowanie najlepszy. Czytelny, prosty w obsłudze i co bardzo ważne stale aktualizowany i modernizowany a ponadto szybka pomoc techniczna. Polecamy!

dyrektor biura Adrian Kotecki
Produkt: IMO | Ocena: 5

Jeśli działasz w tej branży to tylko firma IMO, która we wszystkim pomoże i potrafi w super rozsądnych cenach, na prawdę polecam - Piotrek. Współpracuję z tą firmą ponad rok, polecam na prawdę głównie za elastyczność i wyrozumienie. Miałem do czynienia prędzej z konkurencją, polecam ceny są równie korzystne a obsługa pomoże zawsze dodam wręcz od ręki. Cała ekipa jest idealnie zgrana a odnośnie oprogramowania i eksportów to program jest tak intuicyjny i prosty, że na prawdę nie da się niczego zepsuć, wiele funkcji od znaków wodnych po ekspresowe eksporty a szczególnie na swoją stronę którą firma IMO mi zrobiła i obsługuje wraz z pocztą to rewelacja. Pozdrawiam cały zespół Piotrek z Pilota :)

Współwłaściciel Piotr Wnuk
Produkt: IMO | Ocena: 5

Nasze biuro korzysta z programu od 2 lat, wcześniej były inne programy , ale żaden nie spełniał naszych oczekiwań. Program IMO jest czytelny,intuicyjny,stale ulepszany z doskonałym wsparciem technicznym. Gorąco polecamy ten program innym biurom nieruchomości.

właściciel Sylwia Skopińska-Opiela
Produkt: IMO | Ocena: 5

Współpracuję z IMO od siedmiu lat i jestem - mega zadowolona ze współpracy. Z racji tego, iż siła każdej grupy zawodowej tkwi w jednostce - na szczególne słowa uznania (ze wskazaniem na premię uznaniową !) mam dla Pana Michała Mukoid - za właściwe czyli : indywidualne, ciepłe podejście do człowieka i obiektywne,racjonalne - do każdego problemu, z którym się klient zwraca do firmy. Życzyłabym sobie takich pracowników ! Pan Michał pokazuje że : TEN KTO NIE CHCE ZAWSZE ZNAJDZIE POWÓD a TEN KTO CHCE ZAWSZE ZNAJDZIE SPOSÓB !(Moja życiowa maksyma) Z serdecznym pozdrowieniem i podziękowaniem ! Lucyna Szych

Właściciel Lucyna Szych
Produkt: IMO | Ocena: 5

Pełen profesjonalizm i mega zaangażowanie. Bardzo dziękuję za współpracę na wysokim poziomie. Zawsze można liczyć na Pana Mateusza Szewczyk, profesjonalista to jego drugie imię. Dziękuję za Pomoc w imię zespołu.

Właściciel Łukasz Piekarski
Produkt: IMO | Ocena: 5

Witam serdecznie. Z ogromną przyjemnością polecam program IMO, każdej osobie która pracuje na rynku nieruchomości. Program zawiera wszystkie elementy, które są potrzebne do efektywnej pracy, jest łatwy w obsłudze,intuicyjny. Z szczególną uwagę pragnę zwrócić na ludzi obsługujących pogram IMO, są życzliwi, skłonni do pomocy, udzielają kompetentnych informacji, otaczają uwagą aż do momentu rozwiązania kłopotu. Są uprzejmi, mili, kompetentni. Współpracuję z Panem Michałem Mukoid od samego początku, jestem bardzo zadowolona. Serdecznie Panu dziękuję, za wszelką udzieloną mi pomoc i opiekę. Obojgu nam życzę udanej współpracy.

Właściciel Teresa Proszkiewicz
Produkt: IMO | Ocena: 5

Korzystam z programu IMO już trzeci rok i jest to najlepszy program do obsługi agencji nieruchomości. Prosty w obsłudze i przejrzysty. To co jednak najbardziej wyróżnia IMO to wsparcie techniczne. Moje wszelkie pytania i problemy są rozwiązaywane błyskawicznie co oszczędza cenny w tej pracy czas. Bardzo dziękuję zwłaszcza Panu Mateuszowi Szewczykowi za pomoc w rozbudowaniu naszej strony www. Polecam wszystkim współpracę z takim partnerem w biznesie.

Właściciel firmy Iwona Marszał
Produkt: IMO | Ocena: 5

Serdecznie zachęcam do skorzystania z programu IMO, nie jest skomplikowany w obsłudze, działa prężnie i nie zawiesza się podczas korzystania. W razie jakiegokolwiek pytania do dyspozycji jest wykwalifikowany i sympatyczny p. Michał, który zawsze służy pomocą. Dziękujemy Panu za wszelką udzieloną mi pomoc i opiekę. Wiem, że nie było łatwo na początku :)

Właściciel Anna Najdek
Produkt: IMO | Ocena: 5

Współpracuję z tym programem od niedawna jako właściciel lecz kiedyś już poznałam ten program pracując u kogoś w biurze nieruchomości na etacie. Nie dość, ze program jest super to Pan Michał Mukoid jest niezastąpiony! Pomaga mi w każdej sprawie, jest szybszy niż światło w odpisywaniu na moje maile odnośne pomocy. Potrafi nakierować mnie tak abym sama potrafiła sama wszystko zrobić w tym programie. Ten człowiek pomaga zrozumieć łatwiej swój biznes dzięki temu programowi i jego niezastąpionej pomocy ! Polecam serdecznie!

Właściciel agencji Klaudia Okoniewska
Produkt: IMO | Ocena: 5

Jestem bardzo zadowolona z obsługi i pomocy technicznej. Zawsze jestem wysłuchana, problem jest natychmiast rozwiązywany. Pan Michał Mukoid z dużą cierpliwością odpowiada na wszelkie pytania i zawsze jest dostępny. Program jest łatwy w obsłudze i bezawaryjny. Polecam

Doradca Katarzyna Lewandowska
Produkt: IMO | Ocena: 5

Imo.. Dla nas podstawowe narzędzie do pracy.. Łatwa obsluga programu,przydatne funkcje, szybkie dzialanie i super kontakt.. Przetestowaliśmy inne programy i śmiało możemy stwierdzić że Imo wygrało 😃

Prezes Kalina Radomska
Produkt: IMO | Ocena: 5

Wybrałam program IMO pośród wielu propozycji na rynku.To program, który wiele oferuje i niewiele kosztuje. Rozpoczynam moją przygodę z nieruchomościami. Z doświadczenia wiem, że ten etap potrafi być czasem trudny. Natomiast tutaj wdrożenie do systemu było czystą przyjemnością dzięki Panu Michałowi Mukoid. Merytoryczna wiedza, spokojne i cierpliwe jej przekazanie, profesjonalizm, a także ogromna kultura czynią Pana Michała najwłaściwszą osobą na właściwym stanowisku. Nie sposób nie wspomnieć również o Panu Michale Kalata, dzięki któremu mogę otrzymać doskonałe wsparcie techniczne. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję :) Polecam wszystkim biurom nieruchomości stojącym przed wyborem programu ułatwiającego prowadzenie biura !

Właściciel biura Maria Duda
Produkt: IMO | Ocena: 5

Jestem bardzo zadowolona z programu IMO oraz profesjonalnej, bezinteresownej i życzliwej pomocy Pana Michała . Doskonałe doradztwo, przystępne ceny, duże możliwości programu. Polecam z pełnym przekonaniem.

Właściciel Maria Michalik
Produkt: IMO | Ocena: 5

Program IMO jest bardzo dobrym narzędziem dla pośredników- jest intuicyjny i działa bez problemów. Jakość obsługi- super! W szczególności Pan Michał M. jest osobą bardzo kontaktową, życzliwą i rzetelną. Polecam!

Właściciel Joanna Łopatto-Wolnik
Produkt: IMO | Ocena: 5

Z IMO współpracuję już od 2011r. W ramach współpracy korzystam również ze strony responsoryjnej, nakładki na Facebooku oraz aplikacji na telefonie. Mogę polecić IMO z czystym sumieniem, gdyż zawsze pomoc techniczna reaguje bardzo szybko udzielając wszelkich informacji kulturalnie i w jasny sposób. Z kolei Pan Michał Mukoid jest osobą kompetentną, potrafi znaleźć rozwiązanie w każdej trudnej sytuacji. Dziękuję i mam nadzieję na dalszą współpracę.

Właściciel Natalia Adamek-Drabik
Produkt: IMO | Ocena: 5

Polecam program IMO, czytelny, wygodny, bezproblemowy. Wsparcie Pana Michała oraz całego Zespołu IMO profesjonale, miłe, godne polecenia.

Właściciel Elżbieta Teperek
Produkt: IMO | Ocena: 5

Jestem bardzo zadowolony z obsługi i pomocy technicznej. Zawsze jestem wysłuchany, problem jest natychmiast rozwiązywany. Program jest łatwy w obsłudze i bezawaryjny. Polecam. Wsparcie całego Zespołu IMO a w szczególności Pana Michała jest profesjonalne, miłe, godne polecenia.

Ostoja Nieruchomości Henryk Wrzosek Henryk Wrzosek
Produkt: IMO | Ocena: 5

Z usług firmy IMO korzystam już od 4 lat. Do tej pory ani razu się nie zawiodłem na tej współpracy. Jestem bardzo zadowolony z obsługi i pomocy technicznej. Każdy problem jest rozwiązywany praktycznie natychmiast. Muszę bardzo podziękować za wsparcie całego Zespołu IMO. Podejście do klienta zawsze jest profesjonalne i rzetelne. Firma godna polecenia. Grzegorz Szczotka Nieruchomości J.G. Szczotka ul. Górecka 32 D 43-430 Skoczów

Właściciel Grzegorz Szczotka
Produkt: IMO | Ocena: 5

AGMARAL sp. z o.o. korzystaliśmy z programu IMO ( dla biur nieruchomości) od 2009 roku. Jesteśmy jednym z pierwszych biur, które zdecydowały się na współpracę z firmą Possible. Obsługa i kontakt z pracownikami firmy zawsze był idealny, pomoc uzyskiwaliśmy natychmiast. Szczególne podziękowania dla Pana Michała Mukoid. Dziękuje, że zawsze mogliśmy liczyć na Pana profesjonalne podejście do podejmowanych zagadnień. Dziękujemy za współpracę, która w naszej ocenie była idealna i bez zastrzeżeń. Jak wrócimy po przerwie na rynek to chętnie podejmiemy z Firmą Possible dalszą współpracę, która wierzymy, że jak dotychczas będzie dla obu stron korzystna i owocna. Polecam program IMO wszystkim, którzy zastanawiają się jaki wybrać program do obsługi biur. Program jest prosty w obsłudze a co najważniejsze zawsze można liczyć na wsparcie techniczne pracowników firmy.

Prezes Zarządu Agnieszka Wawrzyniak
Produkt: IMO | Ocena: 5

Wybrałam program IMO pośród wielu propozycji na rynku. Jestem bardzo zadowolona z obsługi i bardzo polecam pana Mateusza Szewczyka, który bardzo dba o klienta i ogólnie jest bardzo pomocny.

Właściciel Koza Renata
Produkt: IMO | Ocena: 5

Z IMO współpracuję już od wielu lat. W ramach współpracy korzystam również ze strony responsywnej. Mogę polecić IMO z czystym sumieniem, gdyż zawsze pomoc techniczna reaguje bardzo szybko, udzielając wszelkich informacji w jasny sposób, zrozumiały dla laika komputerowego. Przede wszystkim Pan Michał Mukoid jest osobą bardzo kompetentną, potrafi znaleźć rozwiązanie w każdej trudnej sytuacji. Dziękuję i mam nadzieję na dalszą współpracę.

Właściciel Maria Katarzyna Jacuńska
Produkt: IMO | Ocena: 5

Super miła i profesjonalna obsługa szczególnie Pan Mateusz Szewczyk, zawsze pomocny. Dziękuję za wszystko, jestem bardzo zadowolona z obsługi oraz program IMO polecam innym biurom.

Właściciel firmy Agnieszka Frankiewicz
Produkt: IMO | Ocena: 5

Super miła i kompetentna obsługa, zero problemów, na bieżąco załatwiane się sprawy. Prosty i łatwy program eksportu ofert na portale. Polecam!!!

Pośrednik Maria Gorska
Produkt: IMO | Ocena: 5

Program IMO dzięki temu, że jest przejrzysty, prosty w obsłudze i bardzo intuicyjny znacząco usprawnił i usystematyzował naszą pracę. Pomoc techniczna działa błyskawicznie, a dodatkowo obsługa jest przemiła i niezmiernie cierpliwa, za co serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję, że dalsza współpraca będzie układała się równie dobrze. W pełni rekomendujemy zarówno sam program jak i firmę!

Specjalista ds. wsparcia procesów wewnętrznych Marta Ślubowska
Produkt: IMO | Ocena: 5

Współpracujemy już kilka lat z IMO i mogę ich spokojnie polecić jeżeli ktoś ceni sobie: szybki kontakt, rzeczową pomoc i działanie zgonie z potrzebami rynku. Co ważne to program jest łatwy i szybki w obsłudze. Propozycje zmian są wprowadzane od razu, bez przeciągania. Polecam

Właściciel Maciej Korzeniowski
Produkt: IMO | Ocena: 5

Program IMO idealny, prosty w obsłudze, czytelny, bardzo dobry kontakt z obsługą, szybkie rozwiązywanie problemów, gorąco polecam wszystkim biurom nieruchomości.

właściciel Marzena Świrk
Produkt: IMO | Ocena: 5

Współpraca B2B powinna być jak stare dobre małżeństwo. Pełne i chwil radości i wzajemnych swad. Ważne jednak, jak w tych momentach każda ze stron się zachowuje i jakie wnioski wyciąga. Wszyscy wiemy, że bywa różnie. Possible jednak śmiało kroczy do przodu, ciągle dostosowując ofertę i soft do zmieniających się warunków. To bardzo cenne i pozytywne, ponieważ gwarantuje efektywną obsługę. Zwyczajnie więc niezwyczajnie polecam!

Łukasz Kruszewski
Produkt: IMO | Ocena: 5

Jesteśmy jako firma chyba najdłuższymi użytkownikami programu IMO, bo korzystamy z niego od samego początku, tj. od chwili jego powstawania i tworzenia, kiedy jeszcze posiadał sporo błędów jak to mówią chorób wieku dziecięcego. Dziś to już dojrzały młodzieniec. Program IMO doskonale sprawdza się w pracy w biurze nieruchomości i jest to chyba na dzień dzisiejszy najlepszy taki program. Żeby nie było tak słodko to dodam, że zdarzają się czasami niewielkie wpadki i problemy ale .... nikt nie jest doskonały. Mam nadzieję, że nadal tak jak dotychczas będzie on rozwijany i doskonalony. Grzegorz Łazicki - Citymark

Współwłaściciel Grzegorz Łazicki
Produkt: IMO | Ocena: 5

Program IMO to bardzo łatwe i przydatne narzędzie do zarządzania ogłoszeniami. Bezproblemowa, intuicyjna obsługa oraz bardzo fachowa pomoc w przypadku jakichkolwiek wątpliwości podczas pierwszych kroków z IMO plasuje ten program w czołówce... Osobiście polecam...

Pośrednik w obrocie nieruchomościami Paweł Bielecki
Produkt: IMO | Ocena: 5

Z programu IMO korzystam od 2008 roku i jestem zadowolony. Jest przejrzysty i prosty w obsłudze. Prowadzę jednoosobowe biuro i jest mi bardzo pomocny, upraszcza wiele koniecznych czynności i skraca czas związany z obsługą ofert.

właściciel Bogusław Grzegrzółka
Produkt: IMO | Ocena: 5

Szczerze polecamy program IMO i współpracę z firmą Possible. Nasza firma docenia prosty i przejrzysty program ale przede wszystkim łatwy kontakt zarówno w kwestiach technicznych czy serwisowych jak i merytorycznych z właścicielami firmy.

Właściciel Marta Pawlikowska
Produkt: IMO | Ocena: 5

Bardzo dobry kontakt z firmą, wszycy zorientowani na rozwiązanie problemu klienta,dotrzymują zabowiązań

Dyrektor Generalny Adam Marchwiński
Produkt: IMO | Ocena: 5

Współpraca z opiekunami technicznymi i twórcami programu IMO jest szybka, prosta i przyjemna. Dziękujemy!

właściciel Danuta Gołąb
Produkt: IMO | Ocena: 5

Z programu IMO korzystamy już trzeci rok. W naszej opinii to bardzo dobrze skonstruowane narzędzie pracy dla agentów nieruchomości. Watro też zauważyć, że zawsze można tu liczyć na niezawodną pomoc pracowników w przypadku problemów technicznych, a poprawki na stronie internetowej wprowadzane są w iście ekspresowym tempie.

Monika Baj
Produkt: IMO | Ocena: 5

Bardzo uprzejma, szybka i skuteczna współpraca. Bardzo dobry program, ciągle modyfikowany i upraszczany. Szybki eksport. Szybki kontakt zwrotny.

Właściciel Małgorzata Borawska
Produkt: IMO | Ocena: 5

Kolejny rok korzystamy z programu IMO. Jest znakomity, posiada wszystkie niezbędne funkcje, jest intuicyjny w użyciu, nigdy nas nie zawiódł. Wspaniały serwis i kompetentni ludzie. Na szczególną pochwałę zasługują tutaj osoby z którymi mamy kontakt bezpośredni. Na nasze zapytania reagują wręcz błyskawicznie, zawsze skutecznie. Polecam firmę!

właścicielka Urszula Ostrowska
Produkt: IMO | Ocena: 5

Polecam program IMO wszystkim, którzy pracują w branży nieruchomości. W łatwy sposób można eksportować raz dodane ogłoszenie na różne portale. Szybki i sprawny kontakt z pracownikami IMO.

Doradca ds. nieruchomości Edyta Łyszcz
Produkt: IMO | Ocena: 5

Nowoczesne, estetycznie wykonane strony www. Rozsądna cena w porównaniu do innych firm. Firma w kilka dni wykonała dla mnie 2 strony, obie funkcjonalne, przejrzyste, zgodne z moimi wytycznymi. Jestem bardzo zadowolona. Poza tym, zawsze bardzo szybki kontakt, nie czeka się długo na odpowiedź. Polecam każdemu, kto potrzebuje ładnej strony www, nie tylko z branży nieruchomości.

Właściciel Żaneta Suliga
Produkt: IMO | Ocena: 5

Polecam IMO, strona jest przejrzysta i nowoczesna. Zawsze mogę liczyć na pomoc, odpowiadają na maile i odbierają telefony. Mój problem zostaje rozwiązany w 100%. Dziękuję za wszystko, jestem bardzo zadowolona z obsługi i polecam innym biurom. Pozdrawiam Edyta Bystra Open House

Właściciel Edyta Bystra
Produkt: IMO | Ocena: 5

Z programu już korzystam 10 lat i to jest najlepsza rekomendacja tego programu. Jeżeli się pojawia jakiś problem dla mnie laika komputerowego obsługa natychmiast służy pomocą zdalnie lub osobiście np.P.Michał. Pozdrawiam i oby tak dalej :-).

Właściciel Bożena Skocka
Produkt: IMO | Ocena: 5

Z programu IMO korzystam od kilku lat. Czytelny, łatwy w obsłudze, bezproblemowy. Wspaniały i pomocny zespół zawsze otwarty na pomoc. Dziękuje i ciesze się na dalszą współpracę.

Właściciel Walentyna Spodarzewska
Produkt: IMO | Ocena: 5

To kolejny rok, w którym nasza firma korzysta z programu IMO. Intuicyjny interfejs i sprawna pomoc to główne atuty IMO.

Pośrednik Katarzyna Wawer
Produkt: IMO | Ocena: 5

Dzięki programowi IMO podnieśliśmy efektywność naszej pracy i skróciliśmy czas na aktualizację ofert i dopasowanie zapytań do posiadanych nieruchomości. Interfejs jest intuicyjny, a sam program działa sprawnie i bez problemów. Polecam!

Sales Manager Konrad Wesołowski
Produkt: IMO | Ocena: 5

Polecam, do tej pory dobry kontakt, szybkie załatwienia problemów.

Właściciel Krzysztof Butowski
Produkt: IMO | Ocena: 5

Współpraca z programem IMO podniosła naszą efektywność pracy. Przejrzystość, funkcjonalność oraz intuicyjność to największe zalety programu. Fachowa pomoc zespołu, godna polecenia.

Właćiciel Agnieszka Prasek
Produkt: IMO | Ocena: 5

Z programu IMO korzystam już od 2010 roku i jak do tej pory jestem z niego bardzo zadowolona. Program intuicyjny w obsłudze a w razie jakichkolwiek problemów pomoc techniczna rozwiązuje je natychmiast. Dziękuję i liczę na dalsze lata współpracy. Gorąco polecam.

właścicielka Danuta Bystra-van Vals
Produkt: IMO | Ocena: 5

Witam, z programu IMO korzystam od 2014 roku i jestem z niego bardzo zadowolony. Największe atuty to funkcjonalność, świetny kontakt z administratorami programu i indywidualne podejście do klienta. Zdecydowanie polecam.

Właściciel August Głąb
Produkt: IMO | Ocena: 5

Kolejnym krokiem po rozpoczęciu współpracy z programem IMO (po 4 latach) zamówienie funkcji wyszukiwarki Facebookowej i wykonanie nowej strony naszego biura www.aj-promotion.com

Właściciel Adam Jakubczak
Produkt: IMO | Ocena: 5

Działalność dotyczącą obrotu nieruchomościami rozpoczęłam niedawno. Z pośród wielu programów wybrałam IMO - cały pakiet ( program, stronę www oraz pocztę). Ponieważ to Pan Michał Mukoid od pierwszego wykonanego telefonu zainteresowany był moimi potrzebami dotyczącymi wyboru programu- wyjaśnił, zaproponował rozwiązania, a następnie cierpliwie wytłumaczył działanie zakupionych produktów IMO. Program jest bardzo pomocny w prowadzeniu biura, łatwy w obsłudze a pomoc techniczna- na wysokim poziomie. Dziękuje i cieszę się na dalszą współpracę.

Właścicielka Ewa Wiśniewska
Produkt: IMO | Ocena: 5

Jestem z IMO od samego początku jak otworzyłam swoje biuro nieruchomości i zdecydowania polecam wszystkim pośrednikom. Elastyczne podejście do klienta, pełny serwis i kompetentne osoby. Masz tu wszystkie usługi i produkty, które potrzebuje biuro do sprawnego funkcjonowania w przystępnej cenie. Do tego szybki kontakt z serwisem i co jakiś czas nowości.

Właściciel Małgorzata Kopała
Produkt: IMO | Ocena: 5

Z programem IMO zetknęłam się pierwszy raz dwa lata temu. Od niedawna prowadzę własną działalność i znów pracuję z IMO :). Oprogramowanie intuicyjne, proste w obsłudze i przyjazne każdemu użytkownikowi. Moje podziękowania kieruje w stronę Pana Michała Mukoid. Bardzo profesjonalny, rzeczowy, miły i pomocny na każdym etapie. Serdeczne dzięki i pozdrawiam.

Właścicielka Katarzyna Adamczyk
Produkt: IMO | Ocena: 5

Wspolpracuje z IMO od niedawna i bardzo się cieszę, że trafilam na Pana Michała Mukoid. Świetny specjalista, rozwiązywał szybko kazdy moj problem, byl bardzo cierpliwy i na każde zawołanie. Dawno nie trafilam nigdzie na tak fajna obsługę klienta jaka świadczył Pan Michał. Jestem zachwycona i na pewno do niego wroce, jeśli będę chciala skorzystać z nowych uslug. Bardzo polecam, świetny kontakt.

Biuro Tom
Produkt: IMO | Ocena: 5

Jestem bardzo zadowolona z obsługi i szybkiej pomocy technicznej. Zawsze byłam cierpliwie wysłuchana a problem natychmiast rozwiązywany. Strona mojego biura www.hause.pl w 100% spełniła moje oczekiwania. Szczególnie chcę podziękować Panu Michałowi Mukoid za miłą, profesjonalną i bardzo rzeczową obsługę. Jeszcze raz dziękuję za wszystko i cieszę się na dalszą współpracę.

Właścicielka biura Joanna Szulc-Obręcka
Produkt: IMO | Ocena: 5

Działając na rynku nieruchomości od 17 lat miałam okazję korzystać z wielu programów dedykowanych branży nieruchomości. Z programu IMO korzystam od 3 lat. W oparciu o wcześniejsze doświadczenia mogę szczerze polecić ten program. Oceniam go jako bardzo przydatny, funkcjonalny oraz intuicyjny w obsłudze. Wsparcie jakie znajduje w administratorach jest bezcenne. Szczególne podziękowania dla Pana Michała za zaangażowanie, profesjonalną pomoc i niezwykle sympatyczną podejście do klientów.

Właścicielka Aleksandra Góralska-Dederowska
Produkt: IMO | Ocena: 5

Pan Michał i Pan Mateusz = pełen profesjonalizm, kultura i cierpliwość. Jestem ogromnie wdzięczna za udzieloną mi pomoc po raz kolejny i życzę sobie i wszystkim żebyśmy zawsze trafiali na tak rzetelne i uczciwe firmy jak IMO. Pozdrawiam serdecznie!

Właściciel Magdalena Niemiec
Produkt: IMO | Ocena: 5

Cierpliwość i profesjonalizm - tak w skrócie mogę podsumować współpracę z Panem Michałem Mukoidem. Jako pośrednik mogę tylko życzyć posiadania takich cech jak konsekwencja, samodyscyplina i rzetelność we współpracy, cech jakich miałem przyjemność tu doświadczyć. Jestem w pełni przekonany, że nasza dalsza współpraca będzie dalej owocna jak dotychczas. Pozdrawiam serdecznie!

Przedsiębiorca Dawid Regulski
Dodaj swoją opinię
Ocena (od 1 do 5)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Zobacz regulamin promocji