Przyjazny program
dla biur nieruchomości i deweloperów

Program IMO - opinie

Domena Media & Nieruchomości
Produkt: IMO | Ocena: 5

Już trzeci rok korzystamy z programu IMO. Jest super, posiada wszystkie niezbędne funkcje, prosty w użyciu, nigdy nas nie zawiódł. Wspaniały serwis i ludzie. Cieszymy się z dalszych udoskonaleń programu płynących z naszych opinii.

Właściciel - pośrednik Edyta Stachurska
Invest SW sp. z o.o.
Produkt: IMO | Ocena: 5

To kolejny rok, w którym nasza firma korzysta z programu IMO. Intuicyjny interfejs i sprawna pomoc to główne atuty IMO.

Pośrednik Katarzyna Wawer
Remkowski Nieruchomości
Produkt: IMO | Ocena: 5

Korzystamy z programu IMO już trzy lata. Przejrzysty układ i funkcjonalność - to właśnie wyróżnia IMO. Najważniejsze że program ulega ciągłym udoskonaleniom, a zespół IMO słucha tego co mówią klienci i reaguje w odpowiedni sposób. Mam nadzieję, że dalsza współpraca przyniesie coraz więcej korzyści.

Dyrektor Zarządzający Włodzimierz Remkowski
Leach & Lang Property Consultants
Produkt: IMO | Ocena: 5

Dzięki programowi IMO podnieśliśmy efektywność naszej pracy i skróciliśmy czas na aktualizację ofert i dopasowanie zapytań do posiadanych nieruchomości. Interfejs jest intuicyjny, a sam program działa sprawnie i bez problemów. Polecam!

Sales Manager Konrad Wesołowski
Bergsonn nieruchomości
Produkt: IMO | Ocena: 5

Współpraca B2B powinna być jak stare dobre małżeństwo. Pełne i chwil radości i wzajemnych swad. Ważne jednak, jak w tych momentach każda ze stron się zachowuje i jakie wnioski wyciąga. Wszyscy wiemy, że bywa różnie. Possible jednak śmiało kroczy do przodu, ciągle dostosowując ofertę i soft do zmieniających się warunków. To bardzo cenne i pozytywne, ponieważ gwarantuje efektywną obsługę. Zwyczajnie więc niezwyczajnie polecam!

Łukasz Kruszewski
Nowicki-Nieruchomości
Produkt: IMO | Ocena: 5

Program IMO wraz z dostępnymi aplikacjami uzupełniającymi to nowoczesne narzędzie zarządzające w zakresie obrotu nieruchomościami. Zdecydowaliśmy się na pełny pakiet IMO obejmujący stronę internetową, program do zarządzania biurem IMO oraz aplikację IMO na system android. Jako jedyna firma na polskim rynku IMO stara się aby praca w zakresie nieruchomości była skuteczna i przyjemna. Co więcej IMO poszukuje nowych dróg rozwoju i nowoczesnych rozwiązań co bardzo nam odpowiada. Dziękujemy za zaangażowanie dla całego zespołu IMO i czekamy z niecierpliwością na dalsze rozwiązania profesjonalnego pakietu IMO.

Właściciel Paweł Nowicki
Citymark
Produkt: IMO | Ocena: 5

Jesteśmy jako firma chyba najdłuższymi użytkownikami programu IMO, bo korzystamy z niego od samego początku, tj. od chwili jego powstawania i tworzenia, kiedy jeszcze posiadał sporo błędów jak to mówią chorób wieku dziecięcego. Dziś to już dojrzały młodzieniec. Program IMO doskonale sprawdza się w pracy w biurze nieruchomości i jest to chyba na dzień dzisiejszy najlepszy taki program. Żeby nie było tak słodko to dodam, że zdarzają się czasami niewielkie wpadki i problemy ale .... nikt nie jest doskonały. Mam nadzieję, że nadal tak jak dotychczas będzie on rozwijany i doskonalony. Grzegorz Łazicki - Citymark

Współwłaściciel Grzegorz Łazicki
Paweł Bielecki Eden
Produkt: IMO | Ocena: 5

Program IMO to bardzo łatwe i przydatne narzędzie do zarządzania ogłoszeniami. Bezproblemowa, intuicyjna obsługa oraz bardzo fachowa pomoc w przypadku jakichkolwiek wątpliwości podczas pierwszych kroków z IMO plasuje ten program w czołówce... Osobiście polecam...

Pośrednik w obrocie nieruchomościami Paweł Bielecki
PPI GROUP
Produkt: IMO | Ocena: 5

Od wielu lat pracujemy na systemie IMO. Jesteśmy zadowoleni przede wszystkim z serwisowania. Każdy problem rozwiązywany jest od ręki i dużą wyrozumiałością. Polecamy !

Dyrektor Rynku Nieruchomości Komercyjnych Cezary Konwicki
Mega House Nieruchomości
Produkt: IMO | Ocena: 5

Współpraca z opiekunami technicznymi i twórcami programu IMO jest prosta, łatwa i przyjemna. Dziękujemy!

Właściciel Magdalena Horodyska
EAF sp. z o.o.
Produkt: IMO | Ocena: 5

EAF sp. z o.o. Warszawa Minęło już 11 lat odkąd korzystamy z programu dla biur nieruchomości. Jesteśmy jednym z pierwszych biur, które zdecydowały się współpracę z firmą Possible. Przy nas program i firma się rozwijała, dalej to robi. Zachęcam inne podmiotu w obrocie nieruchomościami by skorzystali z usług firmy i programu. Prosty, szybki program, serwis i ludzie. Mam nadzieję, iż dalsza współpraca będzie dla obu Stron korzystna.

Asystent pośrednika w obrocie nieruchomościami Jacek Wtulich
Bezpieczne Nieruchomości
Produkt: IMO | Ocena: 5

Polecam program IMO wszystkim, którzy się zastanawiają jaki wybrać produkt do obsługi biur, ponieważ: program jest czytelny, łatwy w korzystaniu a co najważniejsze na wsparcie techniczne zawsze można liczyć.

właściciel Magdalena Jurdzińska-Rosik
Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami
Produkt: IMO | Ocena: 5

Z programu IMO korzystam od 2008 roku i jestem zadowolony. Jest przejrzysty i prosty w obsłudze. Prowadzę jednoosobowe biuro i jest mi bardzo pomocny, upraszcza wiele koniecznych czynności i skraca czas związany z obsługą ofert.

właściciel Bogusław Grzegrzółka
Studio Niruchomości
Produkt: IMO | Ocena: 5

Polecam, do tej pory dobry kontakt, szybkie załatwienia problemów.

Właściciel Krzysztof Butowski
BlueEstate Nieruchomości
Produkt: IMO | Ocena: 5

Od pół roku korzystamy z programu IMO i każdego dnia wraz z naszym zespołem utwierdzamy się w przekonaniu, że podjęliśmy słuszną decyzję. Program posiada wszelkie niezbędne funkcje, jest prosty i intuicyjny w obsłudze, a pomoc techniczna reaguje błyskawicznie i profesjonalnie na wszelkie zgłoszenia. Gdy dołożyć do tego konkurencyjną cenę, mamy produkt niemalże idealny. Dziękujemy za dotychczasową współpracę i serdecznie polecamy!

Właściciel Tomasz Matys
AS HOUSE
Produkt: IMO | Ocena: 5

Dopiero od kilkunastu dni pracuję na programie IMO, jak i współpracuję z przedstawicielami programu. Mimo mojego krótkiego doświadczenia jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Zawsze mogę liczyć na konkretne i efektywne wsparcie techniczne, które szczególnie potrzebne było przy pierwszych krokach w programie, gdyż nie należę do osób "informatycznych" :) Na tym etapie z całą pewnością polecam program.

Właściciel Joanna Brzostowska-Grzegory
OneHouse
Produkt: IMO | Ocena: 5

Współpraca z programem IMO podniosła naszą efektywność pracy. Przejrzystość, funkcjonalność oraz intuicyjność to największe zalety programu. Fachowa pomoc zespołu, godna polecenia.

Właćiciel Agnieszka Prasek
Conse Spółka Cywilna
Produkt: IMO | Ocena: 5

Szczerze polecamy program IMO i współpracę z firmą Possible. Nasza firma docenia prosty i przejrzysty program ale przede wszystkim łatwy kontakt zarówno w kwestiach technicznych czy serwisowych jak i merytorycznych z właścicielami firmy.

Właściciel Marta Pawlikowska
Attica Nieruchomości Magdalena Pietrak
Produkt: IMO | Ocena: 5

Bardzo dobry program, sprawnie działa, szybki eksport ogłoszeń, prosty w obsłudze. Wszelkie zapytania kierowane do administratora są natychmiast wyjaśniane. Bardzo dobry kontakt i profesjonalne podejście do klienta. Gorąco polecam!

Pełnomocnik właściciela Renata Pietrak
Realty Sp. z o.o.
Produkt: IMO | Ocena: 5

5-tka za natychmiastowe odpowiedzi i bieżące poprawianie zgłaszanych błędów. Szybki kontakt zwrotny i wsparcie techniczne o każdej porze dnia.

Prezes/Pośrednik Ewa Mania
Belayo LTD S.K.A.
Produkt: IMO | Ocena: 5

Program IMO dzięki temu, że jest przejrzysty, prosty w obsłudze i bardzo intuicyjny znacząco usprawnił i usystematyzował naszą pracę. Pomoc techniczna działa błyskawicznie, a dodatkowo obsługa jest przemiła i niezmiernie cierpliwa, za co serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję, że dalsza współpraca będzie układała się równie dobrze. W pełni rekomendujemy zarówno sam program jak i firmę!

Specjalista ds. wsparcia procesów wewnętrznych Marta Ślubowska
Nettdom Nieruchomości
Produkt: IMO | Ocena: 5

Bardzo dobry kontakt z firmą, wszycy zorientowani na rozwiązanie problemu klienta,dotrzymują zabowiązań

Dyrektor Generalny Adam Marchwiński
Dom-Pruszków Nieruchomości
Produkt: IMO | Ocena: 5

Współpraca z opiekunami technicznymi i twórcami programu IMO jest szybka, prosta i przyjemna. Dziękujemy!

właściciel Danuta Gołąb
Lex Experta Nieruchomości
Produkt: IMO | Ocena: 5

Bardzo dobry program wyposażony w wiele modułów, które kompleksowo wspomagają prowadzenie Biura. Przejrzysty interfejs i czytelny design ułatwia obsługę wszystkich funkcji programu. Bardzo łatwa, szybka i sprawna współpraca z zespołem serwisu Possible. Szczerze polecam

właściciel Dorota Kopka
Nadwiślańska Agencja Nieruchomości
Produkt: IMO | Ocena: 5

Z programu IMO korzystamy już trzeci rok. W naszej opinii to bardzo dobrze skonstruowane narzędzie pracy dla agentów nieruchomości. Watro też zauważyć, że zawsze można tu liczyć na niezawodną pomoc pracowników w przypadku problemów technicznych, a poprawki na stronie internetowej wprowadzane są w iście ekspresowym tempie.

Monika Baj
Agencja Nieruchomości Małgorzaty Borawskiej
Produkt: IMO | Ocena: 5

Bardzo uprzejma, szybka i skuteczna współpraca. Bardzo dobry program, ciągle modyfikowany i upraszczany. Szybki eksport. Szybki kontakt zwrotny.

Właściciel Małgorzata Borawska
QPM2.PL
Produkt: IMO | Ocena: 5

Zdecydowanie polecam IMO. Jestem kilkuletnim użytkownikiem programów IMO i ASARI. Mogąc porównać te obydwa programy stwierdzam, że program IMO jest lepiej dostosowany do małych i średnich biur pośrednictwa. Zachowując podobne funkcje IMO jest programem bardziej czytelnym, bardziej intuicyjnym w obsłudze. Pomoc działu handlowego i technicznego są dość łatwo dostępne. Porównując cenę i narzędzia jakie dostajemy w obydwu programach - jestem za IMO firmy Possible.

Prowadzący biuro Wojciech Sztabert
AS Trójmiasto
Produkt: IMO | Ocena: 5

Program warty polecenia: prosty, intuicyjny, szybkie wgrywanie informacji oraz bezproblemowy transfer na portale. Cena rozsądna za oferowaną jakość. Rewelacja! Niestety: pierwszy program w który zainwestowałam, w porównaniu do tego był moją porażką inwestycyjną. Ucz się na błędach i nie inwestuj w coś co będzie problemem, a nie ułatwieniem twojej pracy. Polecam i dodam, sama zgłosiłam chęć napisania tej opinii. Nikt mi nawet tego nie zaproponował. Zachęcam inne biura do współpracy.

właściciel Anna Słodkowska
Biuro Obrotu Nieruchomościami STYL
Produkt: IMO | Ocena: 5

Nasze biuro korzysta z programu od 2 lat, wcześniej były inne programy , ale żaden nie spełniał naszych oczekiwań. Program IMO jest czytelny,intuicyjny,stale ulepszany z doskonałym wsparciem technicznym. Gorąco polecamy ten program innym biurom nieruchomości.

właściciel Sylwia Skopińska-Opiela
Alternatywne Biuro Nieruchomości
Produkt: IMO | Ocena: 5

IMO to według nas najlepsza dostępna platforma dla biura nieruchomości. Otwierając nasz biznes, zależało nam na intuicyjnej obsłudze i ułatwieniu życia naszym Agentom. Program spełnia do tej pory wszystkie oczekiwania. Nie mogę tutaj nie wspomnieć o rewelacyjnej pomocy technicznej. Jeśli występuje jakiś problem, jest on rozwiązywany praktycznie od ręki. Zdecydowanie polecam wszystkim zarówno platformę eksportową jak i www, które również jest bardzo proste w implementacji.

Właściciel Tomasz Jarosiewicz
Siedlisko Nieruchomości
Produkt: IMO | Ocena: 5

Z programu IMO korzystam już od 2010 roku i jak do tej pory jestem z niego bardzo zadowolona. Program intuicyjny w obsłudze a w razie jakichkolwiek problemów pomoc techniczna rozwiązuje je natychmiast. Dziękuję i liczę na dalsze lata współpracy. Gorąco polecam.

właścicielka Danuta Bystra-van Vals
Europrofes Group
Produkt: IMO | Ocena: 5

Witam, z programu IMO korzystam od 2014 roku i jestem z niego bardzo zadowolony. Największe atuty to funkcjonalność, świetny kontakt z administratorami programu i indywidualne podejście do klienta. Zdecydowanie polecam.

Właściciel August Głąb
Office-Nieruchomości
Produkt: IMO | Ocena: 5

Program IMO idealny, prosty w obsłudze, czytelny, bardzo dobry kontakt z obsługą, szybkie rozwiązywanie problemów, gorąco polecam wszystkim biurom nieruchomości.

właściciel Marzena Świrk
Platinum Square Nieruchomości
Produkt: IMO | Ocena: 5

Korzystamy z programu IMO od kilku lat i porównując nasze doświadczenia z innymi programami tego typu IMO jest zdecydowanie najlepszy. Czytelny, prosty w obsłudze i co bardzo ważne stale aktualizowany i modernizowany a ponadto szybka pomoc techniczna. Polecamy!

dyrektor biura Adrian Kotecki
AJ Promotion
Produkt: IMO | Ocena: 5

Kolejnym krokiem po rozpoczęciu współpracy z programem IMO (po 4 latach) zamówienie funkcji wyszukiwarki Facebookowej i wykonanie nowej strony naszego biura www.aj-promotion.com

Właściciel Adam Jakubczak
OtoMy
Produkt: IMO | Ocena: 5

Jestem bardzo zadowolona z obsługi i pomocy technicznej. Zawsze jestem wysłuchana, problem jest natychmiast rozwiązywany. Pan Michał Mukoid z dużą cierpliwością odpowiada na wszelkie pytania i zawsze jest dostępny. Program jest łatwy w obsłudze i bezawaryjny. Polecam

Doradca Katarzyna Lewandowska
Szych Nieruchomości Lucyna Szych
Produkt: IMO | Ocena: 5

Współpracuję z IMO od siedmiu lat i jestem - mega zadowolona ze współpracy. Z racji tego, iż siła każdej grupy zawodowej tkwi w jednostce - na szczególne słowa uznania (ze wskazaniem na premię uznaniową !) mam dla Pana Michała Mukoid - za właściwe czyli : indywidualne, ciepłe podejście do człowieka i obiektywne,racjonalne - do każdego problemu, z którym się klient zwraca do firmy. Życzyłabym sobie takich pracowników ! Pan Michał pokazuje że : TEN KTO NIE CHCE ZAWSZE ZNAJDZIE POWÓD a TEN KTO CHCE ZAWSZE ZNAJDZIE SPOSÓB !(Moja życiowa maksyma) Z serdecznym pozdrowieniem i podziękowaniem ! Lucyna Szych

Właściciel Lucyna Szych
MK HOME NIERUCHOMOŚCI
Produkt: IMO | Ocena: 5

Współpracuję z tym programem od niedawna jako właściciel lecz kiedyś już poznałam ten program pracując u kogoś w biurze nieruchomości na etacie. Nie dość, ze program jest super to Pan Michał Mukoid jest niezastąpiony! Pomaga mi w każdej sprawie, jest szybszy niż światło w odpisywaniu na moje maile odnośne pomocy. Potrafi nakierować mnie tak abym sama potrafiła sama wszystko zrobić w tym programie. Ten człowiek pomaga zrozumieć łatwiej swój biznes dzięki temu programowi i jego niezastąpionej pomocy ! Polecam serdecznie!

Właściciel agencji Klaudia Okoniewska
ROYAL SOLUTIONS Sp.z o.o Sp kom.
Produkt: IMO | Ocena: 5

Współpracuję z programem IMO od 2 lat , wcześniej korzystałam z Asari gdzie nie byłam absolutnie zadowolona . IMO to był najlepszy wybór !!! Korzystanie z tego programu to czysta przyjemność , bardzo łatwy w obsłudze z wieloma funkcjami niezbędnymi do pracy w naszej branży, ciągle udoskonalany w nowe narzędzia.A na szczególną pochwałę zasługują tutaj osoby z którymi mamy kontakt a szczególnie Pan MICHAŁ KALATA, zawsze pomocny i to o różnych porach !! Na moje prośby reaguje wręcz błyskawicznie gdzie u konkurencji potrzebne były 3 dni robocze !!! ABSOLUTNIE POLECAM KAŻDEJ FIRMIE !!! Jeszcze raz dziekuję Panie Michale i serdecznie pozdrawiam .

Prezes Zarządu Barbara Krawczuk
PROMEDIUS Nieruchomości
Produkt: IMO | Ocena: 5

Kolejny rok korzystamy z programu IMO. Jest znakomity, posiada wszystkie niezbędne funkcje, jest intuicyjny w użyciu, nigdy nas nie zawiódł. Wspaniały serwis i kompetentni ludzie. Na szczególną pochwałę zasługują tutaj osoby z którymi mamy kontakt bezpośredni. Na nasze zapytania reagują wręcz błyskawicznie, zawsze skutecznie. Polecam firmę!

właścicielka Urszula Ostrowska
Moje Najlepsze Lokum
Produkt: IMO | Ocena: 5

Witam serdecznie. Z ogromną przyjemnością polecam program IMO, każdej osobie która pracuje na rynku nieruchomości. Program zawiera wszystkie elementy, które są potrzebne do efektywnej pracy, jest łatwy w obsłudze,intuicyjny. Z szczególną uwagę pragnę zwrócić na ludzi obsługujących pogram IMO, są życzliwi, skłonni do pomocy, udzielają kompetentnych informacji, otaczają uwagą aż do momentu rozwiązania kłopotu. Są uprzejmi, mili, kompetentni. Współpracuję z Panem Michałem Mukoid od samego początku, jestem bardzo zadowolona. Serdecznie Panu dziękuję, za wszelką udzieloną mi pomoc i opiekę. Obojgu nam życzę udanej współpracy.

Właściciel Teresa Proszkiewicz
A2 Nieruchomości Spółka Cywilna
Produkt: IMO | Ocena: 5

Serdecznie zachęcam do skorzystania z programu IMO, nie jest skomplikowany w obsłudze, działa prężnie i nie zawiesza się podczas korzystania. W razie jakiegokolwiek pytania do dyspozycji jest wykwalifikowany i sympatyczny p. Michał, który zawsze służy pomocą. Dziękujemy Panu za wszelką udzieloną mi pomoc i opiekę. Wiem, że nie było łatwo na początku :)

Właściciel Anna Najdek
Iwona Marszał Nieruchomości
Produkt: IMO | Ocena: 5

Korzystam z programu IMO już trzeci rok i jest to najlepszy program do obsługi agencji nieruchomości. Prosty w obsłudze i przejrzysty. To co jednak najbardziej wyróżnia IMO to wsparcie techniczne. Moje wszelkie pytania i problemy są rozwiązaywane błyskawicznie co oszczędza cenny w tej pracy czas. Bardzo dziękuję zwłaszcza Panu Mateuszowi Szewczykowi za pomoc w rozbudowaniu naszej strony www. Polecam wszystkim współpracę z takim partnerem w biznesie.

Właściciel firmy Iwona Marszał
Michalik Nieruchomości
Produkt: IMO | Ocena: 5

Jestem bardzo zadowolona z programu IMO oraz profesjonalnej, bezinteresownej i życzliwej pomocy Pana Michała . Doskonałe doradztwo, przystępne ceny, duże możliwości programu. Polecam z pełnym przekonaniem.

Właściciel Maria Michalik
TALIA-NIERUCHOMOŚCI Joanna Łopatto-Wolnik
Produkt: IMO | Ocena: 5

Program IMO jest bardzo dobrym narzędziem dla pośredników- jest intuicyjny i działa bez problemów. Jakość obsługi- super! W szczególności Pan Michał M. jest osobą bardzo kontaktową, życzliwą i rzetelną. Polecam!

Właściciel Joanna Łopatto-Wolnik
Dodaj swoją opinię
Ocena (od 1 do 5)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.
Aplikacja mobilna dla pośredników nieruchomości

Wakacyjna promocja

2 miesiące gratis - program IMO oraz aplikacja na telefon
40 zł + VAT miesięcznie - responsywna strona WWW zintegrowana z IMO
50% rabatu przez pierwszy rok - certyfikat SSL do szyfrowania strony WWW

Tylko do końca sierpnia!

Skorzystaj