Przyjazny program CRM
dla biur nieruchomości i deweloperów

Aktualności

Wprowadzenie opłaty za eksport do Gumtree.pl

Przez ostatnie pięć lat, użytkownicy IMO mogli korzystać z przywileju bezpłatnego eksportu do portalu Gumtree.pl. W 2017 r. uruchomiliśmy płatną usługę eksportu dla pośredników korzystających z konkurencyjnych programów dla nieruchomości.

Od 1 marca 2019 r. zgodnie z ustaleniami z portalem, wprowadzona zostanie opłata za eksport nieruchomości do Gumtree.pl także dla użytkowników IMO.

W ramach usługi pojawi się możliwość skorzystania z dotychczas niedostępnego rozwiązania pozwalającego na wskazywanie alternatywnej lokalizacji nieruchomości z bazy Gumtree.pl i tym samym publikacji 100% nieruchomości. Ponadto zapytania od poszukujących będą trafiać bezpośrednio na adres E-mail agenta prowadzącego, a nie jak dotychczas na adres będący loginem w Gumtree.pl.

Funkcja hurtowej zmiany numeru oferty umożliwiająca sztuczne podbijanie w wynikach wyszukiwania, wyłączona w 2016 roku nadal pozostanie zablokowana dla Gumtree.pl, zgodnie z ówczesnym żądaniem portalu.

Ręczne dodawanie ogłoszeń nieruchomości w portalu Gumtree.pl nadal pozostanie bezpłatne.

1 marca eksport zostanie wyłączony automatycznie. Nie ma potrzeby zgłaszania rezygnacji.

Koszt automatycznej publikacji nielimitowanej liczby ogłoszeń nieruchomości w portalu Gumtree.pl wynosi 49 zł + VAT miesięcznie. Jest to cena uwzględniająca rabat dla użytkowników IMO.
Od ponad półtora roku, biura korzystające z innych programów za tę samą usługę płacą 99 zł + VAT miesięcznie.

Zamówienie dostępu możliwe jest na stronie https://www.trimo.pro

Nie trzeba podpisywać umowy ponieważ usługa działa na zasadzie przedpłaty, bez żadnych zobowiązań. Trimo jest usługą rozliczaną niezależnie od IMO.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Zobacz regulamin promocji