Przyjazny program CRM
dla biur nieruchomości i deweloperów

Funkcje programu IMO dla pośredników

 • Praca on-line

  Praca on-line

  Dostęp do programu IMO jest możliwy z dowolnego miejsca poprzez przeglądarkę internetową, bez konieczności instalowania programu na komputerze. Automatyczne dopasowanie programu do różnych rozdzielczości ekranu pozwala na pracę nawet na małych netbookach.

  Więcej
 • Aplikacja mobilna

  Aplikacja mobilna

  Aplikacja na urządzenia mobilne, będąca dodatkiem do programu IMO umożliwia pośrednikowi przeglądanie swojej bazy ofert i Klientów online oraz offline - bez dostępu do Internetu. Aplikacja jest dostosowana do wszystkich urządzeń typu smartfon czy tablet z zainstalowanym systemem Android.

  Więcej
 • Praca z bazą ofert

  Praca z bazą ofert

  Program IMO umożliwia sprawną pracę pośrednika z ofertami nieruchomości poprzez wprowadzanie nowych ofert na jednym ekranie, szybkie filtrowanie według dowolnych kryteriów, prezentowanie lokalizacji na mapie, drukowanie i wysyłanie na adres e-mail klienta poszukującego.

  Więcej
 • Praca z bazą klientów

  Praca z bazą klientów

  Program IMO umożliwia sprawną pracę pośrednika z bazą klientów poprzez szerokie możliwości opisywania zapytań i danych klientów oraz dopasowywania ofert do potrzeb klientów.

  Więcej
 • Zarządzanie biurem

  Zarządzanie biurem

  Program IMO posiada wbudowane mechanizmy raportów, statystyk, system CRM do zarządzania kontaktami z klientami oraz historii zdarzeń dokonywanych przez wszystkich użytkowników w programie.

  Więcej
 • Integracja z portalami

  Integracja z portalami

  Szybki eksport ofert do portali ogłoszeniowych z ofertami nieruchomości; eksport ofert automatyczny, niewymagający udziału pracownika agencji; możliwość eksportu danej oferty na wybrane portale.

  Więcej Lista portali
 • Administracja programem

  Administracja programem

  Bardzo łatwe i intuicyjne zarządzanie programem (nie wymaga posiadania wiedzy z zakresu programowania), możliwość samodzielnej, lub z pomocą opiekuna, konfiguracji parametrów programu IMO i uprawnień.

  Więcej
 • Moduł fakturowania

  Moduł fakturowania

  Moduł fakturowania umożliwia rozliczanie się z klientami biura nieruchomości za wykonane usługi. Faktury są generowane do pliku PDF.

  Więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Zobacz regulamin promocji