Zamów pocztę E-mail w domenie swojej firmy

Proszę uzupełnić poniższy formularz. Pracownik Działu Handlowego telefonicznie skontaktuje się z Tobą w celu aktywacji usługi. Jeśli nie posiadasz jeszcze własnej domeny internetowej możesz zarejestrować ją w atrakcyjnej cenie z naszą pomocą.

*
*
*
*
Pakiet
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych. Administratorem danych jest Possible Sp. z o.o., ul. Drzewieckiego 7/21, 87-100 Toruń, NIP 956-22-09-543. Mam prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Dane zbierane są w celu przedstawienia oferty lub zawarcia umowy na świadczenie usług oferowanych przez Possible Sp. z o.o. oraz mogą być w tym zakresie przekazywane innym podmiotom bezpośrednio zaangażowanym w proces realizacji umowy.*
Oświadczam, że zapoznałem się oraz akceptuję Politykę prywatności.*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, w tym o treści marketingowej w zakresie usług dla pośredników w obrocie nieruchomościami lub deweloperów w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

* Pola wymagane

Aplikacja mobilna dla pośredników nieruchomości