Moduł wirtualnych wizyt/Moduł filmowy

Jeśli nasza strona jest wyposażona w moduł wirtualnych wizyt lub opcję wyświetlania filmów Youtube z nieruchomości, to możliwe jest wprowadzanie do ofert na stronie odpowiedniego odnośnika pozwalającego osobie odwiedzającej naszą stronę na rozejrzenie się po oferowanej nieruchomości bez wychodzenia z domu. W celu skutecznego dodania odnośnika należy zalogować się do panelu administracyjnego naszej strony i z poziomu listy opcji wybrać 'Komponenty'. W tym widoku pojawi się lista wszystkich ofert, do których dodaliśmy wirtualne wizyty lub filmy. Dodawanie zaczynamy od kliknięcia w przyicsk 'Dodaj' nad listą. W nowym oknie pojawi się kilkanaście pól, z których interesują nas cztery: Tytuł, Opis, Numer oferty, Kod filmu/wirtualnej wizyty oraz Typ.

Pomoc_IMOWEBSITE/wirtualnewizyty.png

W 'Tytuł' wprowadzamy swoją nazwę, pod którą chemy dodać nowy element - zawartość pól 'Tytuł' oraz 'Opis' może być wyświetlana na naszej stronie - zależy to od indywidualnych ustaleń z klientem.

W polu 'Numer oferty' uzuepłniamy numer według aktualnego numeru w programie IMO.

Dla filmów, pole 'Kod filmu/wirtualnej wizyty' uzupełniamy o kod, który widoczny jest w adresie strony zawierającej nasz film lub wirtualną wizytę, na poniższych przykładach oznaczony jest jako ciąg zer:

  • httpsː//www.youtube.com/watch?v=000000000
  • httpsː//www.youtube.com/embed/000000000
  • httpsː//youtu.be/000000000

W przypadku filmów zalecamy uzupełnianie adresów tylko w programie IMO, dzięki temu także w wybranych portalach pojawi się film przy ofercie. Dodatkowym udogodnieniem jest fakt, że w IMO podaje się cały adres do filmu, a nie tylko jego kod.

Dla wirtualnych wizyt adres wraz z kodem może przyjąć postać jak poniżej:

  • http://tour.feelestate.com/view/fullscreen/id/00000

Ważne, by pamiętać o wklejeniu samego kodu, nie zaś całego adresu wirtualnej wizyty.

Następnie w polu 'Typ' wybieramy czy wprowadzona treść to wirtualna wizyta czy film z zewnętrznej usługi. Po zatwierdzeniu przyciskiem 'Zapisz' nowy wpis pojawi się na liście.

Aplikacja mobilna dla pośredników nieruchomości