Moduł galerii

Moduł galerii służy do wyświetlania zdjęć oraz filmów na stronie www. Na stronie można umieścić dowolną liczbę galerii, które z kolei można podzielić na kategorie. Dodawane zdjęcia mogą mieć dowolną rozdzielczość. Dozwolony format plików to JPG, GIF, PNG.

 

Pomoc_IMOWEBSITE/galeria-imowebsite-1.jpg

1. Pracę z modułem zaczynamy od dodania nowej galerii. W tym celu klikamy przycisk "Galeria" a następnie odnośnik "Dodaj galerię". Wprowdzamy nazwę galerii i jej opis.

 

Pomoc_IMOWEBSITE/galeria-imowebsite-2.jpg
2. Kiedy już mamy utworzoną galerię możemy dodać do niej kategorie. W tym celu klikamy w ikonkę "kategorie" (obok naszej nazwy galerii), a na kolejnej podstronie przycisk "dodaj kategorię".
Wprowadzamy nazwę kategorii i jej opis.

 

Pomoc_IMOWEBSITE/galeria-imowebsite-3.jpg
3. Na tym etapie możemy już dodawać pliki multimedialne tj. zdjęcia i filmy.
Obok naszej nazwy kategorii znajduje się ikonka "zdjęcia". Po kliknięciu w ten link otworzy się podstrona ze zdjęciami, które znajdują się w tej kategorii.
Nowe zdjęcie dodajemy klikając przycisk "Dodaj zdjęcie". Dodając zdjęcie możemy wprowadzić tutuł i opis. Natomiast plik ładujemy do galerii wybierając go z dysku naszego komputera.
Moduł galerii automatycznie wygeneruje miniaturkę zdjęcia. Jeśli małe zdjęcia nie wygląda tak jak byśmy chcieli możemy je ręcznie zmienić.

Przechodząc do zakładki "Filmy" analogicznie jak zdjęcia możemy dodać video z YouTube.
Dodając film trzeba tylko pamiętać aby jako link podać tylko kod filmy z YouTube.

Pliki można edytować, usuwać i sortować.

 

Pomoc_IMOWEBSITE/galeria-imowebsite-5.jpg
4. Ostatni etap to umieszczenie galerii ze zdjęciami na naszej stronie www.
W tym celu wchodzimy na dowolną podstronę tekstową i w trybie edycji dodajemy nowy moduł.
Wybieramy typ modułu "Galeria". Edytując moduł możemy wybrać dokładnie która galeria i które kategorie mają się wyświetlać na stronie.

Aplikacja mobilna dla pośredników nieruchomości