Zarządzanie ofertami specjalnymi

POMOC_Ekspresowe/3249c47b-a1c1-4e67-9b58-2890e506e24e.jpgJedną z funkcji naszych stron ekspresowych jest prezentacja ofert specjalnych na stronie głównej. W celu dodania oraz każdorazowej zmiany tych ofert należy zalogować się do panelu administracyjnego naszej strony ekspresowej i wybrać opcję 'Oferty specjalne'.

Po przejściu do podstrony odpowiedzialnej za zarządzanie ofertami specjalnymi mamy dostęp do prostego w obsłudze menagera ofert. Wystarczy w polu 'Podaj numer oferty' wpisać numer oferty w IMO lub wybrać z listy interesującą nas ofertę i zatwierdzić wybór przyciskiem 'Dodaj'. Strona wyświetli komunikat powyżej panelu POMOC_Ekspresowe/ofertyspecjalne_3.jpg a oferta pojawi się na liście. Przy pomocy zielonych strzałek POMOC_Ekspresowe/ofertyspecjalne_4.jpg możemy modyfikować kolejność wyświetlanych ofert, natomiast przyciskiem cms-rwd/instrukcja-baner/podstrona4-usun.jpg możemy usunąć wybraną ofertę. Maksymalnie na stronie można ustawić 10 ofert specjalnych.

Należy pamiętać, że przy usunięciu oferty w IMO zostanie ona automatycznie usunięta z paska ofert specjalnych. Jeśli nie dodamy ofert przez menager zarządzania ofertami specjalnymi zadziała oznaczenie 'Superoferta' dostępne w IMO w każdej ofercie.

POMOC_Ekspresowe/ofertyspecjalne_2.jpg

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Zobacz regulamin promocji