Zarządzanie plikami oraz folderami

Dodawanie jakichkolwiek plików na stronę wygląda identycznie jak ma to miejsce w przypadku wprowadzania slajdów dla banera - służy do tego zakładka 'Pliki' w menu administracyjnym strony.

cms-rwd/instrukcja-baner/slider-pliki.jpg

W oknie widoku plików wystarczy wybrać opcję 'Przeglądaj' by otrzymać dostęp do dodawania plików na naszą stronę z dysku naszego komputera. Maksymalny rozmiar pojedynczego pliku wynosi 2.1 MB. Po wybraniu pliku (przycisk 'Otwórz') pojawi się informacja o wczytywaniu pliku, po chwili pojawi się się on automatycznie w aktualnym folderze na stronie.

Pliki obecne na stronie można pobrać na swój dysk twardy przyciskiem cms-rwd/instrukcja-baner/pliki_download.jpg oraz usunąć przyciskiem cms-rwd/instrukcja-baner/pliki_usun.jpg

Listę plików możemy dowolnie sortować według zawartości kolumn 'Nazwa', 'Rozmiar' oraz 'Data'. Mamy również możliwość przeszukać listę plików przy użyciu opcji szukaj widocznej po prawej nad listą plików. Wyszukiwarka zwraca wyniki według fraz użytych w nazwach plików.

Jeśli liczba plików przekroczy 10 następne będą dodwane na drugiej oraz kolejnych stronach listy plików, można je przeglądać przy pomocy przycisków 'Poprzedni', 'Następny' oraz przycisków z numeracjami.


W przypadku konieczności dodania nowego folderu wystarczy wprowadzić nazwę nowego folderu i wybrać przycisk 'Utwórz'.

cms-rwd/instrukcja-baner/folder.jpg

Po utworzeniu nowego folderu możemy do niego wejść klikając na jego nazwie. W celu powrotu do widoku wcześniejszego folderu wystarczy kliknąć w nazwę folderu (domyślnie 'Home') powyżej widoku listy plików.

cms-rwd/instrukcja-baner/folderyII.jpg - widok folderu, w jakim aktualnie się znajdujemy

Usuwanie folderów odbywa się przy użyciu przycisku cms-rwd/instrukcja-baner/pliki_usun.jpg.

Aplikacja mobilna dla pośredników nieruchomości