Konfiguracja importu ofert i zapytań klientów z Internetu

Import ofert nieruchomości z portali domiporta.pl, oferty.net, gratka.pl

Przed włączeniem importu koniecznie stwórz osobny adres e-mail przeznaczony wyłącznie do odbierania subskrypcji z portali domiporta.pl, oferty.net, gratka.pl.

Wejdź do ustawień poprzez menu górne: Administracja / Ustawienia importów.

Szybki-start/pierszekroki3.png

Kliknij przycisk Nowe, wybierz z listy rozwijanej Typ importu: Mail i uzupełnij pozosałe pola formularza danymi uzyskanymi od firmy, która obsługuje ten adres - tego typu dane można zwykle znaleźć na stronie www lub w ustawieniach konta e-mail po zalogowaniu.
Po kliknięciu przycisku Zapisz dodane konto pojawi się na liście w lewej kolumnie.

Ważne: aby import działał, ustaw adres E-mail podany podczas konfiguracji w subskrypcji ofert w portalach: domiporta.pl, oferty.net, gratka.pl. Subskrypcję włącza się po uprzednim kontakcie z obsługą portalu.

Import z Amer

Jeśli posiadasz wykupiony dostęp do programu AMER przeglądarka i chcesz automatycznie importować z niego oferty, skontaktuj się z firmą Amer, aby przesłała dane autoryzacyjne do importu na adres pomoc@imo.pl

 Szybki-start/124.png

Integracja programu IMO z Platformą Mieszkaniową

Program IMO został zintegrowany z serwisem Platforma Mieszkaniowa, który udostępnia pośrednikom kilka tysięcy nieruchomości z rynku pierwotnego. Dzięki temu możesz przenieść wybrane oferty z bazy Platformy Mieszkaniowej do bazy głównej programu IMO, a tym samym powiększyć bazę ofert swojego biura. 

Aby importować oferty należy skontaktować się z obsługą platformy w celu nawiązania bezpłatnej współpracy i uzyskać klucz API dla swojego konta. Otrzymany klucz należy wkleić do IMO po wybraniu w menu górnym Administracja / Ustawienia importów / Typ importu - Platforma mieszkaniowa. Po zapisaniu konfiguracji dostęp do bazy ofert jest możliwy po wybraniu w menu górnym Narzędzia / Import ofert z Platformy Mieszkaniowej.

Wywołanie Platformy mieszkaniowej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Zobacz regulamin promocji